/Ärikliendile
Ärikliendile 2017-04-20T12:31:50+03:00

Ärikliendile

Pakume oma äriklientidele üldjuhul vaid lepinguga kaasnevaid tingimusi ja hüvesid lepinguvabalt!

Olles turul tegutsenud aastaid, oleme me näinud mitmeid erinevaid tööeetikaid ja väga palju siduvaid kliendilepinguid. Tahmamees ei soovi ega taha oma koostööpartnereid lepingutega siduda ega ka survestada hinnaga. Soovime pakkuda vaid parimaid võimalikke lahendusi ning seda konkurentsitult väga hea hinnaga.

Maaletoojana vastutame alati oma pakutava kauba eest ning samuti lahendame igasugused garantiilised ja mitte garantiilised mured kiirelt. Pingutame selle nimel, et pakkuda klientidele murevabu ja kvaliteetseid lahendusi! Selle kõigega seonduvalt olemegi teinud me enamus meiepoolt pakutavad teenused lepinguvabaks. Kõikidele klientidele kehtib alati Parima hinna garantii, 100% rahulolu garantii ning abi on iga kell saadaval.

Kuna me töötame alati selle nimel, et pakkuda kõige uusimaid ning kestvamaid lahendusi, siis on ka meie prioriteediks alati ka kvaliteet ning innovatiivsus!

Eeliseid on meil palju ning töötame igapäevaselt selle nimel, et kliendil oleks tema vajadustele vastav masinapark ja sinna sobivad toonerid. Toome siinkohal välja mõned populaarsemad eelised:

  • Individuaalne maksetähtaeg kuni 60 päeva.
  • Suurim tootevalik Baltikumis. Lisaks eksklusiivsed ja kõrgkvaliteedilised Tahmamees Premiumklassi toonerid!
  • Sõbralikud  ja professionaalsed kliendihaldurid, kes aitavad teid kõigi printimise muredega.
  • Tasuta kaug-veatuvastus – kui printimisega esineb anomaaliaid siis aitame need defekteerida ja leiame teile säästliku lahenduse. Vajadusel saadame teile külla ka soodustingimustel tehniku – selle kohta loe siit!
  • Personaalne hinnakiri, mis arvestab teie tellitavaid koguseid ja kvaliteedinõudeid. Sääst kuni -70%.
  • Tasuta konsultatsioon – kliendihaldur aitab teil valida välja uusi printereid, korrigeerida printeriparki ja otsib võimalusi teil kulusi alla tuua.
  • Ausus – kõik meie tooted ja soovitused on alati teile kõige säästlikumad. Õnnelik klient = püsiv klient!
  • Premiumklassi garantii – defektse toote korral lahendame selle kiirelt ning valutult!

Professionaalse meeskonnaga ning ausa ettevõttena soovime pakkuda alati parimat teenindust! Julgeme väita, et oleme Eestis klienditeeninduselt oma alal parimad. Seda on tõdenud ka mitmed välised konsultatsiooni firmad, kes on edastanud meile tagasisidet meie väga heast kliendirahulolu ja teeninduse programmist. Lisandväärtusena võime välja tuua, et toonereid tellides ootab teid alati ka magus kingitus! Loe meie kohta veel lisa siit!

Kuidas liituda ärikliendiks?

See on väga lihtne. Täida allolev vorm või võta meiega ühendust ning me määrame teile kliendihalduri, kes teeb teile personaalse hinnapakkumise ning hoolitseb teie heaolu eest.

Täida avaldus