/Kättetoimetamine
Kättetoimetamine 2017-04-19T08:07:04+03:00

Kättetoimetamine

Tellimust esitades saad valida mitme täiesti tasuta kättetoimetamisvariandi vahel – vali endale mugavaim!

Meie esindustesse järeletulemine

Kiireim viis tellitud kaupa kätte saada on sellele ise järele tulla meie Tallinna või Tartu esindusse. Kus me asume? Vaata siit! Aga ennem kindlasti veenduda kas kaup on antud esinduses koha peal olemas, kuna enamus kaup asub meil kesklaos.

Itella smartpost pakiautomaati

Tellitava kauba võid tellida endale lähedal asuvasse Smartpost pakiautomaati. Järele pead küll minema ise aga võib olla on mõne pakiautomaadi asukoht teile parem ja ligipääsetavam kui meie esindusel? Lisatasu eest saadame ka Soome! Kättesaamisajale lisandub Eestis 1 tööpäev olenevalt Itella kulleri töögraafikust.

DPD kullerteenus

Tellitava kauba võid tellida endale ka DPD Kulleriga. Kaup jõuab sinuni juba järgmiseks tööpäevaks kas siis koju või kontorisse. Transport on olenemata asukohast täiesti tasuta! Aga palume arvestada sellega, et kuller toob paki päeva jooksul. Pakk tuleks tellida asukohta kus olete saadaval 9:00 – 17:00.

DPD pakiautomaati

2017 lisandus ka DPD teenustele ka pakiautomaati saatmise võimalus. Pakiautomaadid asuvad enamus suurtes kaubanduskeskustes ning võrk laieneb igapäevaselt!