Kuupakkumised 2020-05-21T08:29:36+00:00

Tahmamees soovitab

Oleme oma sortimendist välja noppinud mõned eriti hea hinnaga ning odavate ülalpidamiskuludega printerid!

 

Et ükski vajalik paber ei jääks printimata, siis oleme teile kokku pannud ideaalsed kombod.

Brother HL-L2310D

80

Brother HL-L2310D mustvalge laserprinter

Brother DCP-L2310D on vaikne ja kompaktne must-valge laserprinter, mis sobib kasutamiseks nii koju kui ka väiksemasse kontorisse. Üks kõige väiksemaid ja kiiremaid printereid rõõmustab sind alati kvaliteetsete tulemuste ning töökindlusega. Suuremahuline paberisöötja aitab vältida olukorda, kus peaksid liiga tihedalt printerile paberit lisama.

Brother DCP-L2310D on kujundatud selliselt, et seda on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutama hakata juba minutitega. Töölauale muretult sobiv kompaktne printer suudab printida 30 lehte minutis.

Tegemist mustvalge laserprinteriga, millega saab automaatselt printida ka kahepoolselt!
Masina tootlikkus: 30 lehte minutis!
Tahmamees kingib antud printeriga kaasa paki koopiapaberit (500 lehte)
Komplekt sisaldab ka USB kaablit!

Brother MFC-L2710DW

150

 Brother MFC-L2710DW mustvalge kombain

MFC-L2710DW on täiuslik multifunktsionaalne printer kas töökasse majapidamisse või väiksemasse kontorisse. Seda on lihtne kasutada, lihtne paigaldada ja seadistada ning pakub kiiresti kvaliteetseid tulemusi. Lisaks veel juhtmevabad ühendamisvõimalused, ka telefonide ja tahvelarvutitega.

Kompaktse suuruse abil on seda mugav paigutada ka pisemale töölauale. Printeri märkimisväärselt vaikne töö ei sega sind ka keskendumist nõudvate ülesannete kõrvalt.

Jõudlust ka modernse kontori jaoks
MFC-L2710DW on kujundatud selliselt, et seda on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutama hakata juba minutitega. Töölauale muretult sobiv kompaktne printer suudab printida 30 lehte minutis ning sellel on ka suur 50 leheline automaatne paberisöötja kopeerimiseks ja skaneerimiseks.

Borther laserprinterite seeria on just sinu jaoks. Selle mugavaid kasutamisvõimalusi rikastab ka robustsetest ja kvaliteetsetest materjalidest konstruktsioon.

Tõesti vaikne
Vaikne printer ei tähenda enam aeglast printerit. Prindi müratasemega, mis jääb kindlalt alla 50 dB. Aseta see kasvõi enda kõrvale töölauale ja ära lase ennast segada erinevatest mürateguritest, kas siis kui see töötab täiskoormusel.

Tahmamees kingib masinaga kaasa paki koopiapaberit!

HP LaserJet Pro M404N

180

HP LaserJet Pro M404N mustvalge võrguprinter

HP LaserJet Pro M404N on mõeldud kodudesse ja väiksematesse kontoritesse, printer seadistub väga kiiresti ning on USB ja internetitoega. M404N-i peenejooneline eraldusvõime on terava teksti ja dokumentide puhul 1200 x 1200 dpi, printeri esimese lehe prinitmiskiirus on 6.3s ja keskmine printimiskiirus 40 lk/imin.

Antud printer on odavate ülalpidamiskuludega ning selle soovitatav igakuine trükikoormus on 4000 lehte.

Tahmamees kingib masinaga kaasa paki koopiapaberit!

HP Color LaserJet M454DN laserprinter

280

HP Color LaserJet M454DN värviline laserprinter

HP Color LaserJet Pro M454dn on väga võimekas ja ergonoomiline laserprinter. Sellel printeril on automaatne kahepoolne printimine ja 28 lk/min värvitrüki kiirus. Lisaks on printeril veel terav 600 x 600 dpi prinitmisresolutsioon, mis tagab, et kõik tähed on ideaalselt selged.  Lihtne LCD-paneel muudab printeri haldamise ja toimetamise imelihtsaks. Seadmel on 50-leheline mitmeotstarbeline paberisalv 250-leheline paberisalv kirja- ja legaalsuuruses paberi jaoks. Lisaks on printer veel võrgu ja juhtmevaba valmidusega.

Printer on ehitatud vastupidavaks ja töökindlaks ning sobib ideaalselt ka suurema koormuse tarbeks. Printeri soovitatav trükikoormus on 4000 lehte ning energiasäästufunktsioonide kohapealt on printer Energy Stari, Epeat Silveri ja Blue Angeli nõuetele vastav.

Tahmamees kingib masinaga kaasa paki koopiapaberit!

Tekkis küsimusi või midagi jäi arusaamatuks? Ära karda ühendust võtta, aitame hea meelega!

Lisaks võib vaadata meie printerite lehte, kus on äraseletatud enimkasutatud terminid.

Telefon: +372 7 700 700
E-post: info@tahmamees.ee