Kuupakkumised 2020-09-20T22:22:19+03:00

Tahmamees soovitab

Oleme oma sortimendist välja noppinud mõned eriti hea hinnaga ning odavate ülalpidamiskuludega printerid!

 

Et ükski vajalik paber ei jääks printimata, siis oleme teile kokku pannud ideaalsed kombod.

Brother DCP-1610W

114

Brother DCP-1610W mustvalge laser, WiFi

Brother DCP-1610W on vaikne ja kompaktne must-valge laserprinter, mis sobib kasutamiseks nii koju kui ka väiksemasse kontorisse. Üks kõige väiksemaid ja kiiremaid printereid rõõmustab sind alati kvaliteetsete tulemuste ning töökindlusega. Suuremahuline paberisöötja aitab vältida olukorda, kus peaksid liiga tihedalt printerile paberit lisama.

Brother DCP-1610W on kujundatud selliselt, et seda on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutama hakata juba minutitega. Töölauale muretult sobiv kompaktne printer suudab printida 30 lehte minutis. Lisaks, printeriga saab juhtmevabalt printida.

Tegemist mustvalge laserprinteriga, millega saab automaatselt printida ka kahepoolselt!
Masina tootlikkus: 30 lehte minutis!
Tahmamees kingib antud printeriga kaasa paki koopiapaberit (500 lehte)
Komplekt sisaldab ka USB kaablit!

Septembri lõpuni koos printeriga kingituseks kaasa Premiumklassi toonerkassett!

Brother MFC-L2710DW

114

 Brother DCP-L2510D mustvalge kombain

MFC-L2710DW on täiuslik multifunktsionaalne printer kas töökasse majapidamisse või väiksemasse kontorisse. Seda on lihtne kasutada, lihtne paigaldada ja seadistada ning pakub kiiresti kvaliteetseid tulemusi. Lisaks veel juhtmevabad ühendamisvõimalused, ka telefonide ja tahvelarvutitega.

Kompaktse suuruse abil on seda mugav paigutada ka pisemale töölauale. Printeri märkimisväärselt vaikne töö ei sega sind ka keskendumist nõudvate ülesannete kõrvalt.

Jõudlust ka modernse kontori jaoks
MFC-L2710DW on kujundatud selliselt, et seda on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutama hakata juba minutitega. Töölauale muretult sobiv kompaktne printer suudab printida 30 lehte minutis ning sellel on ka suur 50 leheline automaatne paberisöötja kopeerimiseks ja skaneerimiseks.

Borther laserprinterite seeria on just sinu jaoks. Selle mugavaid kasutamisvõimalusi rikastab ka robustsetest ja kvaliteetsetest materjalidest konstruktsioon.

Tõesti vaikne
Vaikne printer ei tähenda enam aeglast printerit. Prindi müratasemega, mis jääb kindlalt alla 50 dB. Aseta see kasvõi enda kõrvale töölauale ja ära lase ennast segada erinevatest mürateguritest, kas siis kui see töötab täiskoormusel.

Tahmamees kingib masinaga kaasa paki koopiapaberit!

Tekkis küsimusi või midagi jäi arusaamatuks? Ära karda ühendust võtta, aitame hea meelega!

Lisaks võib vaadata meie printerite lehte, kus on äraseletatud enimkasutatud terminid.

Telefon: +372 7 700 700
E-post: info@tahmamees.ee