Esileht » Parima hinna garantii
Parima hinna garantii 2017-04-19T12:25:33+00:00

Parima hinna garantii

Tahmamees OÜ on eelkõige aus ettevõtja. Pakume klientidele kindlustunnet nii 100% rahulolu garantiiga kui nüüd ka Parima hinna garantiiga!

Kui leiad kuskilt sama toote odavamalt siis on sul õigus kas enne ostu või peale ostu oma raha tagasi saada vahe summas. Piisab sellest, kui helistad meile või saadad e-maili, tõestad kas konkurendi reklaami või muu tõendusliku infoga odavama tooneri või muu kulutarviku hinna ära ja teemegi sulle kas siis soodustuse või tagasiarvelduse. Lihtne!

Tingimused:

  • Parima hinna garantii aluseks on identne tootekood.
  • Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.
  • Parima hinna garantii kehtib üks kord iga toote/tehingu kohta.
  • Parima hinna garantii ei laiene liitumis- ja tähtajaliste lepingutega seotud pakkumistele ning lisaväärtustega ehk kingitustega pakkumistele. Samuti ei laiene parima hinna garantii konkurendi piiratud koguses pakkumistele, näidistele, kliendi poolt tagastatud toodetele, kasutatud toodetele, järelmaksuga pakkumistele, kingitustele, hinnaeksimustele ja kupongiga pakkumistele.
  • Parima hinna garantii tõenduseks on ainult Eestis kehtivad konkurendi reklaamlehed, ajalehes/ajakirjas ilmunud reklaamid või muu aktsepteeritav tõendus.
  • Parima hinna garantii hinnavahe kompenseerimiseks tuleb kliendil esitada Tahmamehe kodulehelt või esindusest ostu tõendav dokument ehk tšekk.
  • Parima hinna garantii kehtib kõikidele Tahmamehes müüdavatele toodetele (teenuste hindadele parima hinna garantii ei laiene).
  • Juriidilistele isikutele tagastatakse parima hinna garantii hinnavahe pärast ostu sooritamist avalduse alusel või enne ostu. Hinnavahe arvutatakse käibemaksuta müügihindadelt.

Nii, et osta julgelt, sest kaotada pole sõna otseses mõttes mitte midagi! Vaata kohe lähemalt meie enda Premiumklassi toonereid või kvaliteetseid uusi analooge!

0
Connecting
Please wait...
Saada sõnum

Saada sõnum ning me vastame esimesel võimalusel!

* Sinu nimi
* Email
* Mis mureks?
* Telefon
Teema
KLIENDITUGI

Küsi julgelt abi!

Sinu nimi
Mis mureks? :)
Oleme valmis vastama!
Tagasiside

Aita meil leht mugavamaks muuta! Kirjelda oma kogemust!

Kuidas hindad meie abi?