/, Printerid, Tindiprinterid/Brother MFC-J6930DW A3+ värviline tindikombain

Brother MFC-J6930DW A3+ värviline tindikombain

319.00 265.83 kmta

Kirjeldus

Prindi, kopeeri, skaneeri ja saada fakse. See printer on töökindel ja efektiivne lahendus nii väiksematele ettevõtetele kui ka töögruppidele. Sinu kasutuses on mitmekülgsed funktsioonid nagu automaatne kahepoolne printimine, kahepoolne kopeerimine ja skaneerimine ning juhtmevabad ühendused, ka läbi mobiilseadmete.

Juhtmevaba printimine mobiilseadmetest
MFC-J6930DW pakub sulle erinevaid võimalusi ühendamaks printeriga oma Apple®, Android™, Kindle Fire™, Windows Phone® või Blackberry seadme kasutades teenuseid AirPrint®, Google Cloud Print™, Brother iPrint & Scan ja Cortado Workplace. Lisaks on sellel veel WiFi Direct™, mis annab sulle printida juhtmevabalt otse arvutist või mobiilseadmest ilma, et peaksid ühendama need ruuteriga.

3,7-tolline puuteekraan
3,7-tolline puuteekraan annab sulle näiteks mugava juurdepääsu populaarsematele veebiteenustele, mille abil saad kiiresti oma dokumenti skaneerida erinevatesse pilveteenustesse. Web Connect kasutajaliidesega saad printeri ühendada näiteks Google Drive’ga™, Dropboxiga®, Facebookiga™, BOXiga või OneNote’ga®.