Home » E-Pood » 4065611 » Konica Minolta Bizhub C250 jääktahma konteiner

Konica Minolta Bizhub C250 jääktahma konteiner

32.64

Laos

Originaal Minolta Bizhub C250 jääktahma konteiner. Originaal Jääktahma konteinerid ja kulutarvikud on ideaalsed neile, kellel ei ole määravaks hind vaid on määravaks 101% töökindlus. Ostes oma tooted Tahmamehest võid kindel olla, et saad need parima hinnaga. Loe meie Parima hinna garantii kohta siit! Meil on suurim valik Minolta toonereid ning kinnitame, et kõik Jääktahma konteinerid on 101% Originaal.

Laos

Kirjeldus

Kui sa otsid hoopis midagi soodsamat siis soovitame sul tutvuda meie kvaliteetsete Tahmamees Premiumklassi tooneritega. Kui aga seegi pole see tooner või tindikassett mida otsid siis meil on saadaval ka analoog Jääktahma konteinerid
Originaal Minolta Bizhub C250 jääktahma konteiner. Originaal Jääktahma konteinerid ja kulutarvikud on ideaalsed neile, kellel ei ole määravaks hind vaid on määravaks 101% töökindlus. Ostes oma tooted Tahmamehest võid kindel olla, et saad need parima hinnaga. Loe meie Parima hinna garantii kohta siit! Meil on suurim valik Minolta toonereid ning kinnitame, et kõik Jääktahma konteinerid on 101% Originaal.

Lisainfo

Tootja

Sobivus