Home » E-Pood » Premiumklassi, Konica-Minolta, Toonerid » Konica Minolta MC 1600 Premiumklassi toonerkassett, sinine

Konica Minolta MC 1600 Premiumklassi toonerkassett, sinine

45.00

Laos

Selle tooneri Ressurss: 2500 lk.. Meie enda Premiumklassi Toonerid on valmistatud viisil mis ei riku teie printerit ning on täiesti probleemivabad võrreldes tavapäraste analoog toodetega. Tahmamehe Premiumklassi toonerites kasutatakse ainult kõrgkvaliteedilist tahma ning parimaid varuosi, mis teevad neist kvaliteetseimad toonerid Eestis.

Laos

Kirjeldus

Meie enda Premiumklassi Toonerid on valmistatud viisil mis ei riku teie printerit ning võrreldes analoog ja täidetud tooneritega täiesti probleemivabad. Tahmamehe Premiumklassi toonerites kasutatakse ainult kõrgkvaliteedilist tahma ning parimaid varuosi, mis teevad neist kvaliteetseimad toonerid Eestis.

Lisa saad nende kohta lugeda siit aga kui otsid midagi odavamat siis soovitame vaadata täitmise asemel analoog toonereid. Miks? Loe siit!

Tegemist äärmiselt kvaliteetse tootega. Nagu seda ka nimi ütleb, siis tegemist on Premiumklassi toodanguga. Kulutarvikud on tootmise käigus läbinud ranged kvaliteedinõuded. Kõik tooted on enne pakendamist eelnevalt testitud ning kontrollitud. Kõikide Premiumklassi toodetega kaasneb ka esmaklassiline teenindus. Kuna tooted on laos, siis tarne juba järgmiseks päevaks. Loe selle kohta lisa siit!

Sobivus: Minolta, A0V30HH: [Minolta/MagiColorMC1600W, MC1650EN, MC1680MF, MC1690MF];

Lisainfo

Bränd