Fototrükk 2019-07-22T11:44:45+03:00

FOTOTRÜKK

Kõige personaalsem sisustus.

Kasutame fotode printimisel spetsiaalset 12 värviga Canoni IPF 8400 tipp-printerit ja kauakestvaid pigmentvärve. Nelja musta värvi tulemusena suudame printida ka väga kvaliteetseid must-valgeid fotosid. Kohapeal olemas silk, gloss ja matt fotopaber.

FOTOKAPAD: Prindime foto ja kleebime kergle sisetingimustesse sobibale vahtplaadile. Fotokapa sobib hästi interjööri ilmestamiseks või kasutamiseks esitlustel ja väljapanekutel, kerge ja lihtsalt seinale riputatav. Vajadusel saame kapa raamida ja lamineerida.

LÕUENDID: Prindime foto lõuendile ja paigutame alusraamile. Kohapeal olemas lõuendiraamid suurusega alates 20 cm kuni 150 cm. Saame printida nii traditsioonilist lõuendit, kui ka väga heade ja teravate värvidega fotolõuendit. Vajadusel saab lõuendit ka lakkida.

FOTORAAMAT: Kujundame etteantud fotod ja tekstid raamatuks ja köidame sobival viisil. Fotoraamat on suurepärane võimalus väärtuslike fotode säilitamiseks ja jagamiseks. Olgu tegemist äri või meelelahutusega, saame aidata teil paigutada, kujundada ja printida imeilusaid albumeid, mida saate uhkusesga näidata kodus või kontoris.

KÖÖGITASAPINNAD: Pakume fotoklaase köögi tagaseinale. Vajadusel aitame otsida foto fotopangast ning aitame kujundusega.

Tekkis küsimusi või midagi jäi arusaamatuks? Aitame hea meelega!

Info & Päring

Helista: 7 700 700

Email: info@tahmamees.ee

    Mõned tehtud tööd