Kleebised 2019-07-22T11:44:53+03:00

KLEEBISED JA ETIKETID

Kõige lihtsam ja paindlikum reklaam.

Kleeps on populaarne viis erinevate klaaspindade, seadmete, mööbli, põrandate, seinte kui ka muude pindade katmiseks ja interjööri isikupärastamiseks.

Kleebised nii sise-kui välitingimustesse. Kleebised prindime matile, paberile või läikivale kleebiskilele, vajadusel lamineerime ja lõikame välja.  Pakume ka kujundust.

Kui pole veel päris kindel, mis  kleebist valida, siis võtke kindlasti ühendust – hea meelega aitame leida lahenduse, mis sobib kõige paremini.

ERINEVAD KLEEBISTE TÜÜBID: Reklaamkleebised, tootekleebised, autokleebised, akna- ja uksekleebised, seinakleebised, paadikleebised; eraldiseisvad tähed, numbrid, sümbolid; kontuurkleebised, lamineeritud kleebised, PVC plaadil kleebised, kleebised alumiiniumkomposiit plaadil, valguskasti kleebised, tugeva liimiga kleebised. Meil on ka värvilised, kuldsed ja hõbedased kleebiskiled.

Paigaldame kleebiseid nii sise- kui ka välitingimustes, aitame ka kleebise materjali ja tootmistehnoloogia valikuga ning teeme eeltööd mõõtmise ja kujunduse osas.

Info & Päring

Helista: 7 700 700

Email: info@tahmamees.ee

    Mõned tehtud tööd