//Toonerite täitmine tallinnas ja tartus!

Toonerite täitmine tallinnas ja tartus!

Otsustasime üle käia veel pisikese infokillu, mida paljud veel tänapäevale ei tea 🙂
Küsimus siis – Kas täita või osta uus analoog tooner?!? Meie isiklikult Tahmamees OÜs usume, et mugavam ja odavam on osta uus analoog toonerkassett, kuna kui see on kvaliteetne analoog siis pole vaja seal teist korda mõeldagi – eriti kui tuuakse veel Tasuta kohale ka ja ei pea vana tühja tooneriga kuhugi jooksma hakkama.
Loomulikult oleneb kõik toonerite kvaliteedist. On olemas kliente kes vaatavad ainult hinnasilti ja seepärast ostavad kõige odavama analoogi mis nad leiavad ja siis kiruvad, et analoog toonerid on ebakvaliteetsed – VALE!
Samamoodi nagu ka täitmisel oleneb kvaliteet selle tegijast on ka analoog tooneritega nii, et kvaliteet oleneb sellest, kes need tegi.
Eesti turul liigub palju sellist kaupa mis ei ole kvaliteetne, kuid meie oleme tõsiselt ette võtnud selle, et pakkuda AINULT kvaliteetset toodangut ning vastutada kõikide murede eest mis kliendil tekkida võib.
Aga kahjuks turg määrab enamasti hinna ning hulgimüügis on neid raske laiali paisata kui ebakvaliteetset toodangut saavad firmad sisse osta euro või kaks soodsamalt – lollus.
Kokkuvõttes maksab kliendi aeg, ettevõtte aeg ja ka kvaliteedi puudulikus mitmekordselt kätte – kas siis jäädakse kliendist ilma, rikutakse masinad ära või hoopis läheb klient toonerite täitmise peale tagasi.
Nii, et armas lugeja – kui tahad osta analoog toonerit – kuluta see euro kaks rohkem ja anna alati ka edasimüüjatele tagasisidet, et kvaliteet on tähtis. See kulutatud euro või kaks tuleb Teile ajapikku tagasi rahuliku meele ja töötava printeri näol :)!

Vaata ka analooge lähemalt ning leia endale sobiv – https://tahmamees.ee/tootekategooria/toonerid/ või https://tahmamees.ee/tootekategooria/tindid/

By | 2016-09-30T08:12:00+03:00 september 30th, 2016|Uudised|Toonerite täitmine tallinnas ja tartus! kommenteerimine on välja lülitatud

About the Author: