/Tooneri täitmine tallinnas, tartus ja pärnus
Tooneri täitmine tallinnas, tartus ja pärnus 2017-04-19T08:22:03+03:00

Toonerite täitmine või uus analoog tooner?

Tahmamees OÜ´lt on sageli küsitud, mis vahe on analoogtooneril ning täidetud tooneril?

Analoog toonerkassetiga saavutad sa kindlasti parema tulemuse, kui  täidetud tooneriga.

Üritame hästi lihtsalt seletada lahti, miks soovitame kasutada pigem analoogtoonereid oma printerites.

Hetkel on odavate toonerite turul kaks varianti – toonerite täitmine või uue analoogi soetamine. Ühel juhul saad uhiuue kasseti, mis on valmistatud uutest osadest aga teisel juhul ümbertöödeldud kasseti, mis on valmistatud ümbertöödeldud osadest. Mõlemad tüübid on nn. “sobilikud”.

  • Uus analoog  toonerkassett on valmistatud uutest osadest. Ükski osa ei ole taaskasutatud: ei plastmasskest ega muud liikuvad osad.
  • Täidetud toonerkassett on loodud võttes originaal kasutatud tahmakassett, see ära puhastatud ning uuesti täidetud.

Toonerid mida oleme välja valinud sisaldavad kvaliteetseimat tahma ja parimat garantiid. Renoveeritud tahmakassetid on veidi paremad, kuid uutele kvaliteetsetele analoog tooneritele neist vastast pole!

Oleme teie eest teinud suure eeltöö ja uurinud kogemuse põhjal välja millised analoogid on parimad ning neid ka otse maale hakanud tooma. Tahmamees OÜ pakub täidetud toonerkassettide kasutajatele uusi analoog toonerkassette soodushinnaga! Nimelt ütle, mis hinnaga sa täidad ning anname sulle analoog tooneri odavamalt!

Kas seda saab ka täita?

Analoogtooner tähendab seda, et tooner pole valmistatud Ametliku tehase poolt. Analoog toonereid saaks ka uuesti täita, kuid seni veel  keegi sellist teenust ei paku.

Vajad midagi kvaliteetsemat?

Siis loe lähemalt meie Tahmamees Premiumklassi toonerite kohta. Infot leiad siit!