Skip to main content

Kuidas ja mida valida?

Otsid omale uut printerit või konkreetset kulutarvikut? Enne oleks hea teada, mida täpsemalt vajad. Ulatame sulle siinkohal abikäe ning räägime oma kogemustest erinevate toodetega. Kõige parem lahendus on alati suhelda enne ostu meie abistava tahmapoisiga. Suudame sulle alati leida parima lahenduse, mis edaspidi oleks töökindel ning aastaid teeniks ja ei oleks rahakotile hävitav.

Tihti öeldakse, et mida odavam printer, seda kallim ülalpidamine. Enamasti peab see ka paika, kuid alati on erandeid.

Printerite tootjaid on erinevaid ning tavakasutaja ei saa üldjuhul nendest aru mitte midagi! Viimaste aastatega on printerite maailmas päris palju muutunud. Näiteks Samsungi enam printeri brändina ei eksisteeri. HP ostis kogu Samsungi tootmise ära ning nüüd on alles vaid HP bränd. Tindiprinterite maailmas on samuti päris palju asjad arenenud. Kui aastaid tagasi oli valik suht lihtne, siis nüüd paneb juba kogu protsess kukalt kratsima. Nüüdisajal on tindikassettidega kasutatavate printerite kõrvale siginenud ka tindiprinterid, kuhu kallad ise tindi sisse. Need nüüdisaja süsteemid teevad printimise kordades soodsamaks. Samuti ei pea enam istuma USB kaabliga arvuti otsas vaid saab mugavalt printida wifi kaudu läbi õhu ning samuti ka juba moodsast nutiseadmest.

Meie usinad ja tubli koolituse saanud töötajad aitavad teid alati suurima rõõmuga. Leiame ühiskoos hea lahenduse.

Hea teada! Oleme alati kättesaadavad e-mailitsi (info@tahmamees.ee), telefonitsi (+372 7700700), kodulehe kaudu chati vahendusel, Skype vahendusel (Tahmamees)

Töö on häiritud, inimesed on närvilised, garantii võtab alati liiga kaua aega!

Siinkohal soovime aga sinu arvamust muuta ning proovime tõestada vastupidist!
On olemas ka firmasid, kes tõesti hoolivad sinu soovidest ning vajadustest!
Oleme alati valmis lahendama probleeme, oleme alati valmis sulle pakkuma lahendust, mis ei tekita ka hiljem auku sinu eelarvesse!
Oleme alati valmis tasuta nõustama ning ulatama oma abikäe!

Garantii poolepealt on lihtne. Tahmamees vastutav kõikide oma müüdavate toodete eest. Printerite ning originaaltoodete garantii osas sõltume kindlasti tootja nõuetest ning peame lähtuma nende poolt sätestatud reeglitest.

Tahmamees enda brändi toodanguga on asjad kordades lihtsamad. Analoogtoodangu ning Premiumklassi toodangu garantii lahendame hetkega.