Skip to main content

Magusad pakkumised Juulis!

Oleme välja noppinud 6 soodsa ülalpidamisega printerit. Kõik need mudelid on kohapeal kohe olemas ning saame lubada kiiret tarnet. Koos printeriga lisame omalt poolt kaasa kaks pakki A4 koopiapaberit.

Brother DCP-T220 tindikombain

149€

Väga soodsate ülalpidamiskuludega Brother värviline tindiprinter-skänner-koopiamasin. Toetab ka juhtmevaba printimist läbi wifi või mobiilset printimist läbi nutitelefoni. Masinaga on kohe kaasas kolm musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid. Seega, pikemaks ajaks on ka tindi osas mure murtud.

Epson L3250 tindikombain

199€

Epson Ecotank L3250 on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid.

Epson L3251 tindikombain

189€

Epson Ecotank L3251 on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid.

Pantum P2509w laserprinter

95€

Pantum P2509w on oma mõõtudelt üliväike kuid muljetavaldavalt kiire mustvalge laserprinter. Eelkõige mõeldud koduseks kasutuseks. See printer toetab juhtmevaba printimist wifi kaudu ning samuti mobiilset printimist!

Brother HL-L2445DW laserprinter

139€

Brotheri HL-L2445dw on kõige uuema põlvkonna mustvalge laserprinter. Antud mudeli võtmesõnadeks oleks 5G wifi ühendus, automaatne kahepoolne printimine ning printimiskiirus lausa 30 lehte minutis. Prindi läbi õhtu või kasuta äpi kaudu mobiilset printimist. Valik on sinu!

Brother DCP-L2620DW laserkombain

159€

Brotheri DCP-L2620dw on kõige uuema põlvkonna mustvalge MFP laserprinter. Antud mudeli võtmesõnadeks oleks 5G wifi ühendus, automaatne kahepoolne printimine ning printimiskiirus lausa 30 lehte minutis. Prindi läbi õhtu või kasuta äpi kaudu mobiilset printimist. Valik on sinu!