Skip to main content

Magusad pakkumised Veebruaris

Oleme välja noppinud 6 ideaalset printerit. Kõik printerid kohapeal saadaval. Koos printeriga kaasa kaks pakki A4 koopiapaberit.

HP Smart Tank 515 tindikombain

149€

Väga soodsate ülalpidamiskuludega HP Smart Tank värviline tindiprinter-skänner-koopiamasin. Toetab ka juhtmevaba printimist läbi wifi või mobiilset printimist läbi nutitelefoni. Masinaga on kohe kaasas kolm musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid. Seega, pikemaks ajaks on ka tindi osas mure murtud.

Epson L3250 tindikombain

209€

Epson Ecotank L3250 on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid.

Epson L3266 tindikombain

229€

Epson Ecotank L3266 on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid.

Pantum P2500w wifi laserprinter

89€

Pantum P2500w on sõna otseses mõttes kõige soodsam mustvalge laserprinter meie turul. Selle seadme kohta võib öelda julgelt, et väike aga tubli. Samuti on antud masina ülalpidamine väga taskukohane. 1600 leheline toonerkassett on alates 20 eurost.

Brother HL-L2400DW laserprinter

125€

Brotheri HL-L2400dw on kõige uuema põlvkonna mustvalge laserprinter. Antud mudeli võtmesõnadeks oleks 5G wifi ühendus, automaatne kahepoolne printimine ning printimiskiirus lausa 30 lehte minutis. Prindi läbi õhtu või kasuta äpi kaudu mobiilset printimist. Valik on sinu!

Brother DCP-L2620DW laserkombain

175€

Brotheri DCP-L2620dw on kõige uuema põlvkonna mustvalge MFP laserprinter. Antud mudeli võtmesõnadeks oleks 5G wifi ühendus, automaatne kahepoolne printimine ning printimiskiirus lausa 30 lehte minutis. Prindi läbi õhtu või kasuta äpi kaudu mobiilset printimist. Valik on sinu!