Skip to main content

Märgised

Meie spetsialistid omavad nii tehnilisi teadmisi kui pikaajalist kogemust tulemaks toime erinevate koopiamasinate, printerite, multifunktsionaalsete seadmetega tehnilise teenindamisega.

Printerite remondi osas on praegusel turul palju selliseid tehnikuid, kes ilma viga tuvastamata määravadnäiteks süüks analoog tooneri. Meie kogemuste kohaselt see nii aga ei ole ning tänu täiendavatele kontrollidele on kliendid meiega säästnud sadu kui mitte tuhandeid eurosid.

Meie töid iseloomustavad kiirus ja kvaliteet. Oleme oma klientidele heaks/usaldusväärseks koostööpartneriks, kes ei koori kliendilt kümme nahka.

AA Krediidireiting (Bisnode.ee)

AAA reiting on kõige kõrgem reitinguklass, mille on saavutanud vaid 3,9%
aktiivsetest Eesti ettevõtetest. AAA reitinguga ettevõtetel on keskmisest
märgatavalt parem majandusseis ja finantsnäitajad, positiivne taust ja
korrektsed maksekombed.

Eesti E-Kaubanduse Liit

Tahmamees kuulub E-Kaubanduse Liitu, mis ühendab endas e-kauplejaid. Eesmärk on hoida lippu kõrgel Eesti e-kaubanduses. Proovime hoida tervet käekäiku heade tavade
osas ning järgida kõrgeid kvaliteedistandareid! Põhiline eesmärk on seoses liiduliikmelisusega hoida ausat ja õiglast kaubandustava!
Tänu sellele on Tahmamees OÜ ka tellija jaoks “Turvaline Ostukoht”

Edukas Eesti Ettevõte (Creditinfo Eesti)

Edukus on auasi ning Creditinfo rahvusvaheline krediidireiting on parim tõestus ettevõtte edukusest. See on märk, et olete tugev ja usaldusväärne ettevõte, kellel on hea majanduslik seisukord, tublid finantstulemused ja korrektne maksekäitumine.
Kõrge reitinguga edukaid ettevõtteid on eestis alla 18%.
„Edukas eesti ettevõte“ logo näitab klientidele ja koostööpartneritele, et tegemist on usaldusväärse ja väga hästi majandatud ettevõttega.

Eesti Kaupmeeste Liit

Kaupmeeste Liidu eesmärgiks on esindada oma liikmeid suhetes seadusandliku ja täitevvõimuga ning töövõtjate esindajatega ning kaitsta oma liikmete huve, samuti esindada liikmesettevõtteid ja organisatsioone nii Eestis kui ka välisriikides.

Eesti Võlausaldajate Liit

MTÜ Eesti Võlausaldajate Liit (EVUL) asutati soovist tagada üheskoos oma liikmetega Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Liidu põhieesmärgiks on ettevõtluskultuuri parendamine ja ärimaastiku avatumaks muutmine, seda eelkõige läbi krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimuste kaardistamise, nende analüüsimise ja maksejõuetuse sõlmprobleemidega tegelemise.

Eeskujulik Ettevõte (sertifikaat.ee)

Eeskujulik Ettevõte sertifikaadi väljastamise aluseks on Tahmamees OÜ usaldusväärne äritegevus.

Taustakontrollis selgitati välja:
Korduvate negatiivsete kommentaaride ja pretensioonide puudumine internetis klientide või partnerite poolt;
Aktiivsete maksuvõlgnevuste puudumine Maksu- ja Tolliametis ja Eesti inkassofirmades;
Ettevõte ei ole Tarbijakaitseameti mustas nimekirjas.