Allahindlus!

Brother HL-L2400DW mustvalge laserprinter

125.00

Mustvalge laserprinter, wifi ühenduse ning automaatse kahepoolse printimisega.

Tootekood: HLL2400DW Kategooriad: ,

Kirjeldus

Brother HL-L2400DW arvustus

Brotheri uusima seeria mustvalge laserprinter, mis on mõeldud nii koju kui ka kontorisse. Tegemist on äärmiselt vaikse ning keskmisest kiirema laserprinteriga. See printer on ühendatav USB kaabliga ning lisaks on tal wifi ühendus. Samuti on sellel mudelil ka automaatne kahepoolne printimine. Masinal on paberisahtel 250 lehe tarbeks ning lisaks on eesmine dokumendisöötur paksema paberi töötlemiseks. Ülalpidamise mõttes on tegemist väga soodsa printeriga. Selles masinal saab kasutada1200 ning 3000 lehelisi toonerkassette, mis originaalis on alates 55 eurost! Lähikuudel on meie valikusse lisandumas ka soodsamad toonerkassetid kui seda on hekel tootja endapoolsed originaal kulutarvikud.

Plussid

  • Usaldusväärne tootja
  • Keskmisest kiirem ja vaiksem
  • Hea ühenduvus
  • Duplex

Miinused

  • Skänner puudub
  • Kulutarvikud kallimad

Kvaliteet ja omadused

HL-L2400DW on tootja poolt, kes ehitab väga kvaliteetseid printereid. Ja see pole erand. Kõik tundub vastupidav ja robustne. Kaaned ja sahtlid liiguvad nii nagu peaks. Ainukene puudus on see, et lehe hoidja on väga lühike, suuremate mahtude puhul hakkavad paberid maha kukkuma. Kuigi printeril tehinliselt on ekraan, siis see on 1 realine ja mustvalge.

Printimine

Kuigi HL-L2400DW on mustvalge, siis see mustvalge print on suurepärane. Dokumentide tekst on väga terav, kõik graafikud ja lihtsamad joonised on väga selged. Kuigi printer soojeneb üsna kaua - esimene leht võtab 24 sekundit. Siis lõpuks on printimiskiirus keskmisest parem - 33 lehte minutis. Lisaks on Brotheril automaatne kahepoolne printimine.

Masina ülalpidamine

HL-L2400DW kasutab Brotheri TN2510 toonerkasetti. Tootja hind on 57€ ning 1600 lehte. Kuid on ka pakkuda suuremahulist XL toonerit, mis oleks 3000 lehte ja 92€. Sellele printerile sobivad suurepäraselt meie enda Premiuklassi tooner, mis oleks 55€ ja 3000 lehte. Kuna printer on uus, siis on selle ülevalpidamine natuke kallim kui keskmisel mustvalgel laserprinteril. Lisaks, masinal on trummel eraldi ning see vajab vahetamist iga 12000 lehe tagant.

Ühenduvus

Brotherile kohaselt on printeri seadistamine ja ühendamine äärmiselt mugav, kui mitte kõige kasutajasõbralikum üldse. Selle mudeliga saab printida nii kaabliga, WiFi võrgust kui ka telefoniäpiga.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Tegemist on Brotheri kõige uuema seeria mustvalge laserprinteriga. Põhimõtteliselt on see ühe populaarseima eelmise põlvkonna seeria facelift ehk siis järeltulija. Printer on saanud kiiremaks, automaatne kahepoolne trükk on saanud kiiremaks, samuti on wifi saanud 5G toe omale. Igati väärt ja asjalik masin. Hetkel kahjuks veel soodsamaid analoog toonerkassette pole valikus kuid lähikuudel saame ka neid pakkuda. Igaljuhul, igati soovitame seda masinat!

Lisainfo

Bränd

Funktsioonid

,

Tehnoloogia

Paberi suurused

A4, A5, A6

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

8.5 sekundit

Prindikiirus

30 lehte minutis

Ühenduvus

Tooneri max. resurss

3000 lehte

Paberisahtli suurus

250 lehte