Allahindlus!

Brother HL-L2445DW mustvalge laserprinter

145.00

Mustvalge laserprinter, võrguühenduse, wifi ühenduse ning automaatse kahepoolse printimisega.

Tootekood: HL-L2445DW Kategooriad: ,

Kirjeldus

Brother HL-L2445DW arvustus

Brotheri uusima seeria mustvalge laserprinter, mis on mõeldud nii koju kui ka kontorisse. Tegemist on äärmiselt vaikse ning keskmisest kiirema laserprinteriga. See printer on ühendatav USB kaabliga, lisaks on tal wifi ühendus, võrguühendus ning mobiilse printimise valmidus. Samuti on sellel mudelil ka automaatne kahepoolne printimine. Masinal on paberisahtel 250 lehe tarbeks ning lisaks on eesmine dokumendisöötur paksema paberi töötlemiseks. Ülalpidamise mõttes on tegemist väga soodsa printeriga. Selles masinal saab kasutada 1200 ning 3000 lehelisi toonerkassette, mis originaalis on alates 55 eurost!

Plussid

  • Usaldusväärne tootja
  • Keskmisest kiirem ja vaiksem
  • Hea ühenduvus
  • Duplex

Miinused

  • Puudub skännimise võimalus
  • Puudub kopeerimise võimalus

Kvaliteet ja omadused

Brother HL-L2445DW on kõige uuema põlvkonna mustvalge laserprinter. Sellel mudelil on ülikiire 5Ghz wifi ühendus, võrguühendus (LAN) ning samuti ka mobiilne printimine. Tegemist on ülipopulaarse L2350DW ning L2370DN järeltulijaga. Eelmise põlvkonna mudel on ennast igati õigustanud oma töökindluse ning soodsa ülalpidamise poolest. See mudel ei erine absoluutselt ning pigem on kõik sünnivead likvideeritud ning masin on saanud igati veelgi paremaks.

Printimine

Kuigi HL-L2445DW on mustvalge, siis see mustvalge print on suurepärane. Dokumentide tekst on väga terav, kõik graafikud ja lihtsamad joonised on väga selged. Esimese lehe väljatrükk on keskmisest nobedam - koos soojenemisega umbkaudu 8 sekundit. Printimiskiirus keskmisest parem - kuni 33 lehte minutis. Lisaks on Brotheril automaatne kahepoolne printimine.

Masina ülalpidamine

HL-L2445DW kasutab Brotheri TN2510 toonerkasetti. Tootja enda toodang ehk originaal toonerkassetid on meil hinnaga 57€ ning mahult 1600 lehte. Kuid on ka pakkuda suuremahulist XL toonerkassetti, mis oleks 3000 lehte ja hinnalt 92€. Sellele printerile sobivad suurepäraselt ka meie enda Premiuklassi toonerkassetid, mis oleks 55€ ja 3000 lehte. Kuna printer on uus, siis on selle ülevalpidamine hetkel veel natuke kallim ning lähikuudel hakkavad kindlasti kulutarvikute hinnad langema. Lisaks, masinal on trummel eraldi ning see vajab vahetamist iga 12000 lehe tagant.

Ühenduvus

Brotherile kohaselt on printeri seadistamine ja ühendamine on äärmiselt mugav kui mitte kõige kasutajasõbralikum üldse. See printer on ühendatav USB kaabliga, saab kasutada WiFi võrgus, sisevõrgus (LAN kaabliga) kui ka telefoniäpiga.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Tegemist on Brotheri kõige uuema seeria mustvalge laserprinteriga. Põhimõtteliselt on see ühe populaarseima eelmise põlvkonna seeria facelift ehk siis järeltulija. Printer on saanud kiiremaks, automaatne kahepoolne trükk on saanud kiiremaks, samuti on wifi saanud 5G toe omale. Igati väärt ja asjalik masin. Hetkel kahjuks veel hea hinnaga soodsamaid analoog toonerkassette pole kuid lähikuudel saame ka neid pakkuda hinnaga alates 25 eurot. Igaljuhul, igati soovitame seda masinat!

Lisainfo

Bränd

Tehnoloogia

Funktsioonid

, ,

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

8.5 sekundit

Prindikiirus

Kuni 32 lehte minutis

Paberi suurused

A4, A5, A6

Tooneri max. resurss

Kuni 3000 lehte

100 lk. printimise hind