Epson L3250 värviline tindikombain

209.00

Multifunktsionaalne seade, mis sobib ideaalselt väikeettevõttesse või kodusesse majapidamisse.

Tootekood: EP3250 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Epson Ecotank L3250 arvustus

See konkreetne Epson Ecotank MFP tindiprinter on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid.

Plussid

  • Usaldusväärne tootja
  • Keskmisest kiirem
  • Väga hea printimiskvaliteet
  • Hea ühenduvus
  • Ülisoodne ülalpidamine

Miinused

  • Duplex puudub
  • ADF puudub
  • Keskmisest valjem

Kvaliteet ja omadused

Printeri ehituskvaliteet on väga viisakas. Tinditase on kergesti nähtav, sahtlid, skänner ja luugid liiguvad hästi. Kuid printeril puudub paberisahtel, ehk paberid lisatakse printeri tagant. Printeril pole ekraani, kuid on mõned nupud ja mitu erinevad LED tuld, mis on kõik väga selgelt ikoonidega välja toodud.

Printimine

Printeri printimiskvaliteet on suurepärane, dokumendid on selged ja värvid eredad. Epson võtab ka vastu fotopaberit, ehk printeriga saab julgelt fotosid printida. Selle tulemus on üllatavalt hea. Printimiskiirus on täitetindiprinterite nõrk külg. Esimene leht võtab kaabliga 5 sekundit, kuid juhtmevabalt umbes 15. Üle 20 lehe minutis selle printeriga naljalt ei saa, eriti kui tegemist on värvilise prindiga. Kuid siiski, võrreldes teiste tindiprinteritega on selle kiirus väga hea. Antud printer on printides tunduvalt lärmakam kui teised, kuid sellega harjub kiirelt ära.

Skänner

Printeri skänner on olemas, kuid kuna sellel puudub dokumendisöötur, siis on rohkem kui paari lehe skännimine äärmiselt aeglane. Printeri kaas ei käi ka eriti kaugele ning skänner pole kõige kiirem. Kuigi skänneri kvaliteet on väga okei. Läbi telefoniäpi skännides saab ka kasutada OCR tarkvara ning PDF-id tekstipõhiseks teha.

Masina ülalpidamine

Nagu teised täitetindiprinterid, särab ka see oma ülalpidamise osas. Printer vajab nelja värvi - must, kollane, sinine ja punane. Originaal kulutarvikute täisring on 37.8€ ning see kestab 4500 lehte. Kuid selle printeriga töötavad ka Premiumklass kulutarvikud, millega oleks sama mahuga täisringi 19€ eest. Võrreldes teiste sama klassi printeriga on see üks kõige soodsamate ülalpidamiskuludega.

Ühenduvus

Epsoni printereid on lihtne seadistada ja kasutada. Antud printer töötab nii kaabliga, läbi WIFi kui ka telefoniga. Telefoniäpp on väga hea ning sellega on võimalik nii printida, skännida kui seadeid muuta.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Kokkuvõtlikult võib öelda, et see seade on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid. Printerit saab kenasti juhtuda vajadusel ka nutitelefonis Epson äpi kaudu.

Lisainfo

Bränd

Tehnoloogia

Funktsioonid

, , ,

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

5.5 sekundit

Prindikiirus

Kuni 33 lehte minutis

Paberi suurused

A4, A5, A6

Tooneri max. resurss

Kuni 7500 lehte

100 lk. printimise hind