Allahindlus!

Epson L3266 värviline tindikombain

Original price was: 249.00€.Current price is: 229.00€.

Multifunktsionaalne seade, mis sobib ideaalselt väikeettevõttesse või kodusesse majapidamisse.

Tootekood: P-EL3266 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Epson Ecotank L3266 arvustus

See konkreetne Epson Ecotank MFP tindiprinter on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid. Võrreldes L3250 mudeliga on sellel konkreetsel printeril ka LCD ekraan, mille kaudu saab kenasti erinevaid toiminguid teha.

Plussid

  • Usaldusväärne tootja
  • Keskmisest kiirem
  • Hea printimiskvaliteet
  • Hea ühenduvus
  • Ülisoodne ülalpidamine

Miinused

  • Puudub ADF
  • Puudub Duplex
  • Keskmisest valjem

Kvaliteet ja omadused

Printer näeb laual hea välja ja seda on üsna mugav kasutada. Kõik liigub nii nagu peab, paberisahtel ja skänner on kergesti kasutatavad. Tinditase on selgelt välja toodud ja tindi kallamine ülilihtne. Skänneri luuk on üsna õhuke ja õrn. Antud printeril on ka ekraan ja vaatamata selle suurusest on ta vägagi kasutatav.

Printimine

Dokumentide ja piltide kvaliteet on antud printeril suurepärane. Tekstid ja graafikud on selged, värvid eredad. Üllataval kombel on printeril ka märkimisväärselt hea fotoprindi võimekus. Kui printida fotopaberile (ja see seadetest valida), siis on tulemus hinna kohta ülimalt hea. Printeri miinuseks on kiirus. Esimene leht võtab kaabliga 5 sekundit, kuid juhtmevabalt umbes 15. Üle 20 lehe minutis selle printeriga naljalt ei saa, eriti kui tegemist on värvilise prindiga. Kuid võrreldes teiste tindiprinteritega on see märksa kiirem. Antud printer on väga sõnakas - teeb printides natuke rohkem häält kui teised. Aga sellega harjub kiiresti ära.

Skänner

Kuigi skänneri kvaliteet on väga hea, siis automaatsööturi puudumine tähendab seda, et üle paari lehe skännimine on väga tüütu. Antud printeril on võimalik kaas täiesti eemaldada ja nii saaks näiteks raamatuid skännida. Läbi telefoniäpi skännides saab ka kasutada OCR tarkvara ning PDF-id tekstipõhiseks teha.

Masina ülalpidamine

Nagu teised täitetindiprinterid, särab ka see oma ülalpidamise osas. Printer kasutab nelja Epson 103 värvi - must, kollane, sinine ja punane. Originaal kulutarvikute täisring on 37.8€ ning see kestab 4500 lehte. Kuid selle printeriga töötavad ka Premiumklass kulutarvikud, millega oleks sama mahuga täisring 19€. Võrreldes teiste sama klassi printeriga on see üks kõige soodsamate ülalpidamiskuludega printereid.

Ühenduvus

Epsoni printereid on lihtne seadistada ja kasutada. Antud printer töötab nii kaabliga, läbi WIFi kui ka telefoniga. Telefoniäpp on väga hea ning sellega on võimalik nii printida, skännida kui seadeid muuta.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Kokkuvõtlikult võib öelda, et see seade on taskukohane, stiilne ja väga kasutajasõbralik. Tegemist on mõõtudelt pisikese ning üliasjaliku kolm ühes seadmega. Kuna edaspidine tindikulu on ääretult soodne, siis prindi kasvõi enda tarbeks kvaliteetseid fotosid. Suurepärane printer koduseks kasutamiseks või miks mitte kontorisse. Masinaga on kohe kaasas kaks musta täitetindipudelit ning lisaks värvilised täitetindipudelid. Printerit saab kenasti juhtuda vajadusel ka nutitelefonis Epson äpi kaudu.

Lisainfo

Bränd

Tehnoloogia

Funktsioonid

, , ,

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

5 sekundit

Prindikiirus

Kuni 10 lehte minutis

Paberi suurused

A4, A5, A6

Tooneri max. resurss

Kuni 7500 lehte

100 lk. printimise hind