Allahindlus!

HP Smart Tank 515 tindikombain

149.00

Värviline tindiprinter-skänner-koopiamasin, wifi ühendusega.

Tootekood: 1TJ09A#A82 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

HP Smart Tank 515 arvustus

Tegemist on HP Smart Tank seeria ühe lihtsaima värviline printer-skänner-koopiamasinaga. Eelkõige on see seade mõeldud koduseks kasutuseks. See maisin on ühendatav USB kaabliga, lisaks on printeril wifi ühendus ning samuti ka läbi mobiili äpi printimise võimalus. See on üks nendest täitesüsteemiga printeritest, mille ülalpidamine on ütlemata soodne. Masinaga on kohe kaasas kolm musta täitetindipudelit ning lisaks ka värvilised täitetindipudelid. Edaspidine kulu on samuti väga rahakotisõbralik. Täitetindidpudelid on mahult tuhandeid lehti ning hinnalt 10-20 euro vahel.

Plussid

  • Keskmisest soodsam ostuhind
  • Väga odav ülalpidamine
  • Kasutajasõbralik
  • Fotoprindi võimalus

Miinused

  • Printimiskiirus võiks olla parem
  • Puudub duplex ja ADF
  • Soojeneb kaua

Kvaliteet ja omadused

HP Smart Tank 515 näeb suurepärane välja, tinditaseme näidikud on väga ilusad ning ehituskvaliteet on hea. Kuid printerile on eest ja tagant väga halb ligipääs ummistuste puhul. Skänneri kaan ei liigu väga kaugele. Ekraan on olemas, kuid selle ainuke funktsioon on näidata tinditaset ning vilkuda ohumärgiga kui midagi valesti on.

Printimine

Dokumentide prindikvaliteet on väga hea, tekst on terav, värvid on eredad ja selged. Kuid võrreldes teiste tindiprinteritega pole midagi erilist. Printimiskiirus on selle printeri suur miinus. Kuigi esimese lehe print on 13 sekundit, siis järgnevad pole väga palju kiiremad. Värviprindi puhul võib kuni minuti oodata paari lehte.

Skänner

Printeril on skänner ja see töötab väga hästi, aga kuna printeril pole automaatset dokumendisööturit, siis peab iga lehte eraldi skännima. Lisaks, skänneri kaas ei liigu eriti kaugele, mistõttu ei saa raamatuid või suuremaid dokumente lihtsasti skännida.

Masina ülalpidamine

Täitetindiprinterid alati säravad ülalpidamise osas. HP Smart Tank 515 kasutab nelja tindipudelit - musta, sinist, kollast ja punast. Täiskomplekti hind on originaalil 46€ ja sellega saab printida 6000 lehte. Pakume sellele printerile ka Premiumklassi tarvikuid, mis oleks sama mahu eest 20€. Juhul kui printeril peaks tindipea vahetust tahtma, siis saab seda ka kergesti vahetada ja tellida.

Ühenduvus

HP-le kohaselt on seadistamine natuke raskem kui ta olema peaks, tihti peab arvutisse programme alla laadima või kasutajakontosid tegema. Kuid sellest vaatamata on ühendustvõimalused väga head - kaabliga, läbi Wifi, Apple AirPrint ja ka telefoniga. Telefoniäpp on HP-l väga kasutatav, sellega saab nii skännida, printida kui sa seadeid muuta.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Tegemist on suhteliselt lihtsa printeriga ning lõppkokkuvõttes ka odava ülalpidamisega. Niipalju kui ise oleme neid printereid seadistanud, siis esmamulje põhjal ei oskagi erilisi miinuseid välja tuua. Masin on igati omati hinda väärt ning ka edaspidi ei tee tuska tema ülalpidamine. Printimiskiirus ei ole just konkureeriv Epsoni samalaadsete masinatega kuid hind on samuti ju tunduvalt soodsam. Seega, koju on see seade igati tip top.

Lisainfo

Kaal 8 kg
Funktsioonid

, ,

Bränd

Tehnoloogia

Paberi suurused

A4, A5, A6

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

20 sekundit

Prindikiirus

11 lehte minutis

Ühenduvus

Tooneri max. resurss

8000

Paberisahtli suurus

100