Allahindlus!

Pantum P2500w mustvalge laserprinter

89.00

Mustvalge laserprinter, wifi ühendusega

Tootekood: P2500W Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pantum P2500W arvustus

Pisike mustvalge laserprinter, mis on mõeldud eelkõige koduseks kasutuseks. See printer on ühendatav USB kaabliga ning lisaks on tal wifi ühendus. Ülalpidamise mõttes on tegemist väga mõistliku printeriga. 1600 lehelised toonerkassetid on alates 20 eurost! Kuna trummel ja toonerkassett on kaks ühes, siis edaspidine kulu on vaid toonerkasseti ost ning sellega rohkem kulusid ei lisandu. Pane vaid paber masinasse ning prindi. Sobib ideaalselt õpilasele, tudengile või koduseks printeriks.

Plussid

  • Keskmisest soodsama hinnaga
  • Odav ülal pidada
  • Mõõtmetelt väike
  • Suhteliselt hooldusvaba

Miinused

  • Puudub skännimise ning kopeerimise võimalus
  • Puudub automaatne kahepoolne printimine
  • Puudub dokumendisöötur

Kvaliteet ja omadused

Selle printeri ehituskvaliteet on hinnaklassile vastav. Korpus on odavast plastikust, paberisahtel ja kandja on mõlemad õhukesed ja õrnad. Kuid siiski, kasutamine ise pole viga - kõik liigub ja töötab lõpuks nii nagu peab. Printeril on 2 nuppu ning 2 LED tuld. Toitenupp ei asu ees, vaid printeri taga. Tuleb tähele panna, et antud printerit pigem ei saa kitsastesse kohtadesse panna, sest printeri ventilatsiooniava asub külje peal.

Printimine

Dokumentide prindikvaliteet on hinnaklaasi jaoks rahuldav. Kui piisavalt lähedalt vaadata, siis kindlasti fotoprindi kvaliteeti siit ei leia, aga mustvalged tekstid ja lihtsamad kujutised on vägagi loetavad. Kuigi printer soojeneb suhteliselt aeglaselt - esimene leht alles 25 sekundiga. Siis printimiskiirus on mustvalge laseri jaoks keskmine - 23 lehte minutis. Tuleb tähele panna, et suuremate mahtude puhul peavad paberisahtlis paberid olema väga korrektselt, P2500W kipub kõveralt või nurga all lehti võtma suuremate mahtude puhul.

Masina ülalpidamine

P2500w kasutab PA-210 toonerkassetti. Selle ülalpidamine on väga soodne. Tooneri maht on 1600 lehte. Originaalse tooneri hind jääb 65€ juurde kuid Premiumklass on juba 32€. Lehe printimise hind on laserprinteri kohta väga hea.

Ühenduvus

Vaatamata hinnaklassist saab printeriga ühendada juhtmevabalt. Saab printida nii kaabilga, arvutist läbi WiFi või telefonist äpiga. Printeri seadistamine on tänu selle lihtsuse tõttu samamoodi ülimalt mugav. "Pantum" telefoniäpp on ni iOS kui Android seadmetel.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Kuna Pantum on antud seeria masinat nüüdseks tootnud enam kui aasta, siis on sellega päris palju õnnelikke uusi omanikke ka meie klientidena kogunenud. Niipalju kui ise oleme neid printereid seadistanud, siis esmamulje põhjal ei oskagi ühtegi miinust välja tuua. Võib julgelt öelda, et tegemist ei ole ülemakstud ostuga. Pikemaajalised kasutanud on edukalt siiamaani saanud antud masinal ka soodsamaid analoog toonerkassette kasutada, mis teeb masina ülalpidamise tõesti väga odavaks.

Lisainfo

Bränd

Tehnoloogia

Funktsioonid

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

7.8 sekundit

Prindikiirus

Kuni 22 lehte minutis

Paberi suurused

A4, A5, A6

Tooneri max. resurss

Kuni 1600 lehte

100 lk. printimise hind