/Privaatsus
Privaatsus 2017-04-19T08:19:49+03:00

Privaatsus

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Tahmamees OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.

Teie privaatsus on meile väga tähtsal kohal. Seetõttu oleme oma veebilehe kaitsnud lausa kahe SSL turvasertifitkaadiga ja lisaks ka kasutame kõikide maksete teostamiseks maksekeskust, kes töötleb teie andmeid alati suurima ettevaatlikusega.

Oleme ka Eesti Võlausaldajate liidu liige. 2015. aasta septembrikuus loodud MTÜ Eesti Võlausaldajate Liit (EVUL) asutati soovist tagada üheskoos oma liikmetega Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Loe sellest lähemalt siit!

Tahmamees OÜ-le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid kasutatakse vaid andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel ja järelmaksu taotlemise eesmärgil.

Tahmamees OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete kättetoimetamiseks või tellimustega seotud küsimuste lahendamisel.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 7 700 700 või saada kiri e-posti aadressil info@tahmamees.ee. Täiendavad andmed ja kontaktid leiate siit!