Skip to main content

Järgneva jutu käigus proovime hästi põhjalikult lahti seletada nende kahe tootegrupi erinevused, nende head ja vead. Rõhutaks siinkohal, et me räägime Tahmamees OÜ poolt pakutavatest toodetest. Teiste pakutavat analoog toodangut ei oska me kommenteerida.

Meie premiumklassi tootevalikusse on võetud ainult kindlad tootjad. Kõik on viimaste aastate jooksul ennast meie silmis õigustanud ning julgelt soovitame neid oma klientidele. Lisaks, oleme tootjatega pikalt koostööd teinud, tänu sellele on meievaheline kommunkatsioon hea, tootjad teavad meie vajadusi ning meie teame täpselt nende toodete plusse ja miinuseid. Premiumklassi toodangu puhul saate originaalse kulutarvikuga samaväärse prindikvaliteedi ja töökindluse, kuid märkimisväärselt odavama hinna eest.

Analoog tooner- ja tindikassetid

Tegemist Hiina tootja toodanguga. Aastatega on kvaliteet paranenud ning tootja näeb vaeva, et kvaliteeti ka edaspidi parandada. Nende toodang on mõeldud pigem igapäevaste dokumentide printimiseks. Kvaliteeti ei saa võrrelda ei originaaliga ega premiumklassiga, kuid enamus nende toodangust teeb töö ära ning seda märkimisväärselt odavama hinnaga.
Aegajalt on tulnud ette probleeme kvaliteediga, kuid vastutame alati oma pakutava toodangu eest ning lahendame kiirelt probleemid. Anloog toonerkassetide suurim puudus on tihti värviline print, sest seal on selgelt näha kvaliteedi erinevust.

Premiumklassi tooner- ja tindikassetid

Kõik premiumklassi toodang tuleb meile usaldusväärselt Saksa tootjalt. Nende tootja paneb väga palju rõhku kvaliteedile ning tegeleb igapäevaselt arendustegevusega, et toonerkassettide ülesehitus (toonerkassettide pulber, tint, korpused jms.) toimiksid ka suurema prindikoormuse korral. Värvid on kõige ligilähedasemad originaalidele ning usaldame ja soovitame neid ka oma klientidele.

Eelnevalt mainisime, et vastutame alati oma toodangu eest. Mida see tähendab?
See tähendab seda, et vastupidiselt paljudele kauplejatele ei ole meie eesmärk lõpptarbijale kiirelt ning kallilt toode pähe määrida. Meie eesmärk on õnnelik klient ning proovime selles osas endast alati parima anda.

  • Lahendame alati kiirelt probleemid, enamus juba samal päeval.
  • Probleemsete toodete osas piisab paljudel juhtudel kliendi poolt saadetud testlehe prindist ning me ei vaja defektset toodet tagasi. (v.a. originaalid).
  • Me hoia kunagi klienti teadmatuses ning proovime endast anda alati parima, et võimalikult kiirelt taaskord saaks klient normaalselt tööd jätkata.

Meid võid usaldada

Kui teil on küsimusi või vajate abi oma printeriprobleemide lahendamisel, siis võtke julgelt ühendust. Aitame hea meelega!