Skip to main content
Allahindlus!

Brother DCP-L2620DW mustvalge laserkombain

175.00

Mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin, wifi ühenduse ning automaatse kahepoolse printimisega.

Kirjeldus

Brother HL-L2620DW arvustus

Brotheri uusima seeria mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin, mis on mõeldud nii koju kui ka kontorisse. Tegemist on äärmiselt vaikse ning keskmisest kiirema laserprinteriga. See printer on ühendatav USB kaabliga ning lisaks on tal wifi ühendus. Samuti on sellel mudelil ka automaatne kahepoolne printimine. Masinal on paberisahtel 250 lehe tarbeks ning lisaks on eesmine dokumendisöötur paksema paberi töötlemiseks. Ülalpidamise mõttes on tegemist väga soodsa printeriga. Selles masinal saab kasutada1200 ning 3000 lehelisi toonerkassette, mis originaalis on alates 55 eurost! Lähikuudel on meie valikusse lisandumas ka soodsamad toonerkassetid kui seda on hekel tootja endapoolsed originaal kulutarvikud.

Plussid

  • Usaldusväärne tootja
  • Keskmisest kiirem ja vaiksem
  • Hea ühenduvus
  • Duplex

Miinused

  • Puudub dokumendisöötur (ADF)
  • Ülalpidamine keskmisest kallim

Kvaliteet ja omadused

Brotherile omapäraselt on selle ehituskvaliteet suurepärane. Kõik tundub robustne ja vastupidav. Paneelid liiguvad väga hästi ja toonerivahetused/ummistuste likvideerimised on väga lihtsad. Paberisahtlit on väga lihtne muuta ja kasutada erinevate suuruste jaoks. Kuigi printeril on ekraan, siis see on väga väike ja mustvalge. Vaatamata sellest, on nupud ja seadistamine väga loogiline ja lihtne.

Printimine

Dokumentide prindikvaliteet on väga väga hea. Tekst on ülimalt selge. Graafikud ja joonised teravad. Kuigi printer on mustvalge, siis dokumentide osas ei jää hätta. Printimiskiirus on samamoodi väga hea. Printer soojeneb ainult 12 sekundit ja printimiskiirus on 36 lehte minutis. Oma klassis üks parimate prinitmisomadustega printer.

Skänner

Printeri ainuke miinus automaatse dokumendisööturi puudumine. Skänner ise on väga hea, aga paberid peab manuaalselt skänneri peale panema. Kuid siiski, kuna skänneri kaas liigub nii palju, siis pole näiteks raamatute skännimine mingi probleem.

Masina ülalpidamine

HL-L2620DW kasutab TN2510 toonerit. Kuna printer on väga uus, siis pole hetkel analoogsete kulutarvikute valik suur. Siiski, originaalne tooner on 1600 lehte ja 57€. Originaalne suuremahuline tooner on 3000 lehte ja 92€. Selle printeriga töötavad suurepäraselt meie Premiuklassi toonerid, mis on 3000 lehte ja 55€. Printeril tuleb ka iga 12000 lehe tagant vahetada trummel.

Ühenduvus

Nagu Brother ikka, on selle printeri ühendamine ja seadistamine imelihtne. Printerit saab kasutada nii kaabliga, läbi WiFi või telefoniga. On ka Brotheri telefoniäpp, kus on väga lihtne seadeid muuta ja vajadusel skännida. Skännida läbi WiFi ei saa.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Tegemist on Brotheri kõige uuema seeria mustvalge MFP laserprinteriga. Põhimõtteliselt on see ühe populaarseima eelmise põlvkonna seeria facelift ehk siis järeltulija. Printer on saanud kiiremaks, automaatne kahepoolne trükk on saanud kiiremaks, samuti on wifi saanud 5G toe omale. Igati väärt ja asjalik masin. Hetkel kahjuks veel soodsamaid analoog toonerkassette pole valikus kuid lähikuudel saame ka neid pakkuda. Igaljuhul, igati soovitame seda masinat!

Lisainfo

Bränd

Funktsioonid

, , ,

Tehnoloogia

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

8.5 sekundit

Prindikiirus

32 lehte minutis

Ühenduvus

Tooneri max. resurss

3000 lehte

Paberisahtli suurus

250 lehte