Skip to main content
Allahindlus!

Brother DCP-L2620DW mustvalge laserkombain

Original price was: 189.00€.Current price is: 169.00€.

Mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin, wifi ühenduse ning automaatse kahepoolse printimisega.

Kirjeldus

Brother HL-L2620DW arvustus

Brotheri uusima seeria mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin, mis on mõeldud nii koju kui ka kontorisse. Tegemist on äärmiselt vaikse ning keskmisest kiirema laserprinteriga. See printer on ühendatav USB kaabliga ning lisaks on tal wifi ühendus. Samuti on sellel mudelil ka automaatne kahepoolne printimine. Masinal on paberisahtel 250 lehe tarbeks ning lisaks on eesmine dokumendisöötur paksema paberi töötlemiseks. Ülalpidamise mõttes on tegemist väga soodsa printeriga. Selles masinal saab kasutada 1200 ning 3000 lehelisi toonerkassette, mis originaalis on alates 55 eurost!

Plussid

  • Usaldusväärne tootja
  • Keskmisest kiirem ja vaiksem
  • Hea ühenduvus
  • Duplex

Miinused

  • Puudub dokumendisöötur (ADF)
  • Ülalpidamine keskmisest kallim

Kvaliteet ja omadused

Brotherile omapäraselt on ka selle printeri ehituskvaliteet suurepärane. Juba käega katsudes tundub ehituskvaliteet väga hea olevat. Paneelid liiguvad väga hästi ja toonerivahetused/ummistuste likvideerimised on väga lihtsad. Paberisahtlit on väga lihtne muuta ja kasutada erinevate suuruste jaoks. Kuigi printeril on ekraan, siis see on väga väike ja mustvalge. Vaatamata sellest, on nupud ja seadistamine väga loogiline ja lihtne.

Printimine

Dokumentide prindikvaliteet on väga väga hea. Tekst on ülimalt selge. Graafikud ja joonised teravad. Kuigi printer on mustvalge, siis dokumentide osas ei jää ta hätta. Printimiskiirus on samamoodi väga hea. Esimese lehe väljatrükk koos soojenemisega on umbes 10 sekundit ja printimiskiirus on kuni 36 lehte minutis. Oma klassis üks parimate prinitmisomadustega MFP printer.

Skänner

Printeri ainuke miinus automaatse dokumendisööturi puudumine. Skänner ise on väga hea, aga paberid peab manuaalselt skänneri peale panema. Kuid siiski, kuna skänneri kaas liigub nii palju, siis pole näiteks üksikute raamatute skännimine mingi probleem.

Masina ülalpidamine

HL-L2620DW kasutab Brotheri TN2510 toonerkasetti. Tootja enda toodang ehk originaal toonerkassetid on meil hinnaga 57€ ning mahult 1600 lehte. Kuid on ka pakkuda suuremahulist XL toonerkassetti, mis oleks 3000 lehte ja hinnalt 92€. Sellele printerile sobivad suurepäraselt ka meie enda Premiuklassi toonerkassetid, mis oleks 55€ ja 3000 lehte. Kuna printer on uus, siis on selle ülevalpidamine hetkel veel natuke kallim ning lähikuudel hakkavad kindlasti kulutarvikute hinnad langema. Lisaks, masinal on trummel eraldi ning see vajab vahetamist iga 12000 lehe tagant.

Ühenduvus

Nagu Brother ikka, on selle printeri ühendamine ja seadistamine imelihtne. Printerit saab kasutada nii kaabliga, läbi WiFi või telefoniga. On ka Brotheri telefoniäpp, kus on väga lihtne seadeid muuta ja vajadusel skännida. Skännida läbi WiFi ei saa.

Tahmamehe hinnang antud masinale

Tegemist on Brotheri kõige uuema seeria mustvalge MFP laserprinteriga. Põhimõtteliselt on see ühe populaarseima eelmise põlvkonna seeria facelift ehk siis järeltulija. Printer on saanud kiiremaks, automaatne kahepoolne trükk on saanud kiiremaks, samuti on wifi saanud 5G toe omale. Igati väärt ja asjalik masin. Hetkel kahjuks veel hea hinnaga soodsamaid analoog toonerkassette pole kuid lähikuudel saame ka neid pakkuda hinnaga alates 25 eurot. Igaljuhul, igati soovitame seda masinat!

Lisainfo

Bränd

Tehnoloogia

Funktsioonid

, , ,

Printeri täitmine

Esimese lehe prindikiirus

8.5 sekundit

Prindikiirus

Kuni 32 lehte minutis

Paberi suurused

A3, A4, A5, A6

Tooneri max. resurss

Kuni 3000 lehte

100 lk. printimise hind