Küsimused 2021-01-16T20:30:27+02:00

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma toote kätte saan?

Tahmamees toetab kõiki populaarseid kohaletoimetamisteenuseid: Itelia Smartpost, DPD kulleriteenus ja DPD pakiautomaat. Toote võib ka tellida esindusse ning sellele ise järgi minna.

Kas osta uus tooner või lasta vana täita?

Ühel juhul on tulemuseks uhiuus toode, mis on kõikvõimalikud testimised ja kontrollid juba edukalt läbinud. Teisel juhul on tulemuseks ümbertöödeldud toode, mis on valmistatud taaskasutatud osadest, see on juba oma aja ära elanud ning töökindluse kaotanud. Kokkuvõttes, uue tooneriga saavutad kindlasti parema tulemuse kui täidetud tooneriga.  Arukas mees ostab ühe korra, mitte nii arukas ostab kaks korda.

Mis on toonerkassett?

Toonerkassett sisaldab pulbrit ehk toonerit. Toonerit kasutatakse tähtede ja kujutiste printimiseks.

Toonerkassett on ühekordselt kasutatav kulumaterjal. See tuleb välja vahetada, kui tooner on otsakorral või kui prindikvaliteet on märkimisväärselt halvenenud.

Mis on trummel?

Trummel on see vaheseade, mis kannab tooneri paberi peale. Enamikel juhtudel on trummel toonerkassetiga ühes komplektis. Trumli vahetamise hoiatust näeb ainult siis, kui printeril on eraldi vahetatav trumliseade.

Kuidas printerit valida, mis asjad on laser- ja tindirprinter?

Kõik printeriga seotud info paigutasime mugavalt siia!

Mis on Tahmamees Premiumklass?

Võrreldes originaaliga on Premiumklassi tooted valmistatud kõrgema kvaliteedistandardiga. See tähendab, et Premiumklass on töökindlam, töötab kauem ning prindib paremini. Pealekauba on Premiumklassi toodetel tõhusam klienditeenindus, probleemide korral ongi juba asendustoode teel – printimine ei saa ju pooleli jääda!

Kas minu personaalne info on kaitstud?

Isiklikke klientide andmeid, mis on avaldatud E-poe kaudu tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus, käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Tahmamees OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid ainult tellitud toodete tarnimiseks või tellimustega seotud probleemide lahendamiseks. Tahmamees on Eesti Võlausaldajate liidu liige, Kaupmeeste liidu liige ja E-Kaubanduse liidu liige.

Mis on Tahmamehe tagastamisreeglid?

Tahmamehe tagastamisreeglite vaatamiseks klõpsa siia.

Mis on parima hinna garantii?

Tahmamees garanteerib, et kui mujal on täpselt sama toode odavamalt, tagastame hinnaerinevuse 100%. Garantii kehtib ka pärast ostu. Parima hinna garantii üldtingimused ja juhendid on saavadal siin.

Miks tahmakassettide kiibid vahetevahel ei tööta ning masin ei tunnista kassetti?

Suuresti on tahmakassettide kiibid toodetud prinditavate lehtede loenduseks. Kiip on toodetud kindlale kogusele lehtede arvule. Näiteks kassett on tootja poolt toodetud 2000 lehe tarbeks, iga prinditava lehega väheneb kogus ka kiibi arvates. Ilma kiibita vanemad tahmakassetid kestsid masinas senikaua kui printimiskvaliteet läks heledamaks ning vähehaaval sai lihtsalt tahmapulber kassetist otsa.

Vigase või vale regiooni kiibi puhul võib masin öelda “toner is not compatible” või “printer cartridge is not detected”.

Kaasaegsed printerid loovad ka omale internetiühenduse ning laevad sageli alla uuendusi ja sellepärast ka kiibid ei toimi.

Tekkis veel küsimusi? Midagi jäi arusaamatuks? Ärge kartke abi küsida kas infotelefonilt või klientitoelt.