Printerikampaania 2022-09-23T17:03:57+03:00

Magusad pakkumised Septembris!!!

Kampaania raames lisab Tahmamees printeri ostuga lisaks kaks pakki kvaliteetset koopiapaberit A4, 80gr.

HP SmartTank 615

179

Brother L3550

399

Epson XP-3150

75

Brother HL-L2310D

105

Canon Pixma TS-3355

59

Brother DCP-L2530DW

179

Brother HL-L2370DN

149

Brother DCP-L2510D

155

Xerox WorkCentre 3025

159

Brother DCP-T520W

189

Brother HL-L2350dw

129

Brother DCP-L2550DN

205

Väheke rohkem infot

HP Smart Tank 615 värviline tindikombain

Tegemist on väga võimeka tindiprinter-skänner-koopiamasinaga, mis sobib suurepäraselt nii koju kui ka suuremasse kontorisse. Masin ei jää suurema töömahu korral kunagi hätta. Kolm-ühes värviline multifunktsionaalne printer pakub palju erinevaid mugavaid võimalusi sinu dokumentide ning fotode töötlemiseks.

Brother DCP-L3550CDW värviline laserkombain

Brother L3550 värviline laserkombain on suurepärane töövahend nii koju kui ka kontorisse. Printer on ülivaikne ning oma omadustelt on tal olemas kõik, mida vaja. Wifi ühendus, automaatne kahepoolne printimine jpm.

Epson XP3150 värviline tindikombain

See võimekas tindikombain on üliodavate ülalpidamiskuludega. Sobib hästi nii koju kui ka väiksemasse kontorisse. Prindib ülikiiresti ning prindib kahepoolselt. Meie silmis väga väga hea masin inimesele, kes otsib odavate ülalpidamiskuludega töölooma.

Canon Pixma TS-3355 värviline tindikombain

Taskukohane ja kasutajasõbralik väike ning stiilne kõik-ühes mudel muudab printimise, skannimise ja kopeerimise mugavaks. Tänu nutikale juhtmevabale ühendusele seadmete ja pilveteenustega võimaldab see luua ilusaid pilte ja terava tekstiga dokumente otse kodust.

Xerox WorkCentre 3025

Multifunktsionaalne printer, mis sobib ideaalselt väikeettevõttesse ning koduseks kasutuseks. Meie silmis on tegemist üliodavate ülalpidamiskuludega printer-skänner-koopiamasinaga. See tööloom suudab printida 20 lehte minutis ning nagu igal tublil masinal, on ka temal wifi ühendus.

Brother DCP-T520W värviline tindikombain

Värviline tindiprinter-skänner-koopiamasin. Meie silmis on tegemist üliodavate ülalpidamiskuludega masinaga. Kaasas olevate tindipostikutega prindib tuhandeid lehti ning masinal loomulikult olemas ka läbi õhu printimise võimalus.

Brother HL-L2310D mustvalge laserprinter

Brother L2310D on sulle ideaalne mustvalge laserprinter juhul kui soovid muljetavaldavalt kiiret laserprinterit, masina ühendada USB kaabliga, soovid üliodava ülalpidamiskuluga printerit, soovid automaatset kahepoolset printimist. Lisaks lisame omalt poolt kingituseks kaks pakki koopiapaberit.

Brother HL-L2350DW mustvalge laserprinter

Brother L2350DW on sulle ideaalne mustvalge laserprinter juhul kui soovid muljetavaldavalt kiiret laserprinterit, masina ühendada USB kaabliga või kasutada teda läbi wifi, soovid üliodava ülalpidamiskuluga printerit, soovid automaatset kahepoolset printimist. Lisaks lisame omalt poolt kingituseks kaks pakki koopiapaberit.

Brother HL-L2370DN mustvalge laserprinter

Brother L2370DN on sulle ideaalne mustvalge laserprinter juhul kui soovid muljetavaldavalt kiiret laserprinterit, masina ühendada USB kaabliga või kasutada teda LAN võrgus, soovid üliodava ülalpidamiskuluga printerit, soovid automaatset kahepoolset printimist. Lisaks lisame omalt poolt kingituseks kaks pakki koopiapaberit.

Brother DCP-L2510D mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin

Brother L2510D on sulle ideaalne mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin juhul kui soovid muljetavaldavalt kiiret laserprinterit, masina ühendada USB kaabliga, soovid üliodava ülalpidamiskuluga printerit, soovid automaatset kahepoolset printimist. Lisaks lisame omalt poolt kingituseks kaks pakki koopiapaberit

Brother DCP-L2530DW mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin

Brother L2530DW on sulle ideaalne mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin juhul kui soovid muljetavaldavalt kiiret laserprinterit, masina ühendada USB kaabliga või kasutada teda läbi wifi, soovid üliodava ülalpidamiskuluga printerit, soovid automaatset kahepoolset printimist. Lisaks lisame omalt poolt kingituseks kaks pakki koopiapaberit

Brother DCP-L2550DN mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin

Brother L2550DN on sulle ideaalne mustvalge laserprinter-skänner-koopiamasin juhul kui soovid muljetavaldavalt kiiret laserprinterit, masina ühendada USB kaabliga või kasutada teda LAN võrgus, soovid üliodava ülalpidamiskuluga printerit, soovid automaatset kahepoolset printimist. Lisaks lisame omalt poolt kingituseks kaks pakki koopiapaberit.

Tekkis küsimusi või midagi jäi arusaamatuks? Ära karda ühendust võtta, aitame hea meelega!

Lisaks võib vaadata meie printerite lehte, kus on äraseletatud enimkasutatud terminid.

Telefon: +372 7 700 700
E-post: info@tahmamees.ee