Esileht
Esileht 2018-11-09T16:15:24+00:00

Leia kiirelt õige toode!

Sisesta otsingusse kas printeri mudel, tooneri number või lihtsalt märksõna.

Miks osta Tahmamehelt?

Me hoolime sellest, et te tunneksite end ostes kindlalt. Seetõttu pakume palju turvalisust tõstvaid eeliseid oma konkurentide ees! Lisaks sellele, et oleme kergelt kättesaadavad on meie pood kaetud kahe turvalisust tagava SSL sertifikaadiga ning mõeldes oma klientidele anname ka kõigele 100% rahulolu garantii! Kui sa pole ostetud toodetega mingil põhjusel rahul siis on sul õigus oma raha tagasi saada.

Lisaks on meil ka Parima hinna garantii! See tähendab, et kui leiad kuskilt sama tooneri või toote odavamalt siis on sul õigus kas enne ostu või peale ostu oma raha tagasi saada vahe summas. Piisab sellest, kui helistad meile või saadad e-maili, tõestad kas konkurendi reklaami või muu tõendusliku infoga odavama tooneri või muu kulutarviku hinna ära ja teemegi sulle kas siis soodustuse või tagasiarvelduse. Lihtne!

Lisaks sellele pakume alati uusi analoog toonereid täitmisest odavama hinnaga! Selle kohta saad lugeda siit! Ja loomulikult ära unusta tutvust teha ka meie Tahmamees Premiumklassi tooneritega!

0
Kohaletoimetatud toodet
0
Erinevat toodet
0
Aastat ettevõttes

Suur valik kvaliteetseid tindikassette, toonereid ning kontoritarbeid

0
Connecting
Please wait...
Saada sõnum

Saada sõnum ning me vastame esimesel võimalusel!

* Sinu nimi
* Email
* Mis mureks?
* Telefon
Teema
KLIENDITUGI

Küsi julgelt abi!

Sinu nimi
Mis mureks? :)
Oleme valmis vastama!
Tagasiside

Aita meil leht mugavamaks muuta! Kirjelda oma kogemust!

Kuidas hindad meie abi?