Skip to main content

Soovime jagada mõningaid asjalikke nõuandeid seoses olulise teemaga – printimistkvaliteet. Võtsime kokku peamised teemad, mis aitavad teil saada selgeid, kvaliteetseid ning professionaalseid printimistulemusi.

1. Printimiskvaliteedi seadistamine

Esimene ja kõige suurema erinevuse annab printeri seaded. Tihti on vaikimisi valitud säästurežiim, mis proovib võimalikult vähe toonerit kasutada, kuid sellega vähendab märkimisväärselt printimiskvaliteeti. Kontrolli printeri menüüst või arvutiprogrammist printimise sätteid ja veendu, et valitud oleks kõrgeima kvaliteediga printimisrežiim.

2. Kvaliteetne koopiapaber

Kasutage kvaliteetset koopiapaberit. Kvaliteetne koopiapaber on üldiselt sile ning lumivalge ja tänu sellele on ka prinditud tulemus palju palju kirkam ning ilusam.

3. Kvaliteetsed kulutarvikud

Kulutarvikute tootjad teavad väga täpselt, miks ja kuidas kvaliteetne toonerkassett printeris käitub. Kõrgema kvaliteediga tahmapulber jääb printimistulemusel särav ning korrektne. Värvid on ilusad ja segunevad omavahel kenasti. Toonid on kvaliteetse toonerkassetiga kenasti paigas. Ebakvaliteetne ja odav toonerkassett jääb paberil hägune, toonid ei ole korrektsed ning tekst võib ka lehel pudenema hakata peale kuumutamisprotsessi printeris. Ärge kasutage odavaid ja kehva kvaliteediga tarvikuid, kuna need võivad halvendada printimistulemust.

4. Dokumendi kvaliteet

Kehva kvaliteediga dokument on samuti üks suur probleem, miks printides lehel hägune jääb. Paljud kliendid on pöördunud meie poole justnimelt sarnase teemaga. Printides on tekst kena kuid logo on kahtlaselt hägune. Asi pole üldse printeris vaid dokumendis endas. Veenduge, et printimiseks valitud dokument oleks võimalikult kõrge kvaliteediga.

Soovitame oma printeriga lähemalt tutvust teha ning temaga sõbraks saada. Masinat tundma õppides võib vägagi palju uut avastada.

Mõned asjad veel

Kahtlaselt soodsa hinnaga toonerkassetid on 99% põhjus kui printimistulemus kvaliteedi näol langeb. Odavad toonerkassetid on mõeldud kasutamiseks nii, et nad teevad töö ära vastavalt oma hinnale. Kvaliteetsemad toonerkassetid on pigem riskivabad ning nende printimiskvaliteedis võib
suuresti kindel ja rahul olla. Näiteks, meie valikus olevate Premiumklassi toonerkassettidega on võimalik saavutada originaaltooneriga võrdväärne prinditulemus, kuid selleks tuleks ka printeri enda settingud paika panna!

 

Mõned näited, kuidas printimiskvaliteeti seadistada:

 

 

Kõige tavalisem – läbi brauseri dialoogi valida kõrgem kvaliteet

 

Windowsi enda menüüs võib printimiskvaliteedi valik välja näha selline

 

HP tarkvara aknas on printimiskvaliteedi valik selline

 

Väiksema ekraaniga printeritel näeb tihti printimiskvaliteedi valik selline välja

 

Suurema värvilise ekraaniga printeritel võib olla mitu menüüd, mis kõik tõstavad printimiskvaliteeti

Meid võid usaldada

Kui teil on küsimusi või vajate abi oma printeriprobleemide lahendamisel, siis võtke julgelt ühendust. Aitame hea meelega!