Skip to main content
Kindlasti on paljude jaoks tegemist täiesti tundmatu nimega. Pantum on suhteliselt uus tootja. Pantum oli eelnevalt populaarne olnud toonerkassettide, trumlite ning tindikassettide tootjana, kuid hiljuti hakkasid ka Pantumi printerid ka meie turule jõudma.
Väga paljud inimesed pelgavad Pantumi toodangut, kuna see on tundmatu Hiina firma. Olles nüüdseks pikemalt kokku puutunud nende printeritega, siis võib Pantumi toodangut juba julgelt soovitada.
Pantumi toodang on hetkel vaieldamatult parima hinna ja kvaliteedi suhtega ning tänu sellele kogub üha enam populaarsust. Seda eriti just kodukasutajate seas.
Ühed populaarsemad Pantumi mudelid on P2500, P2500w, M6550w, M6550nw.
P2500 seeria on lõppkasutajale mõõtudelt pisike mustvalge laserprinter. Lihtne mudel üliodava ülalpidamisega.
M6550 seeria on lõppkasutajale mõõtudelt pigem väiksem ning funktsioonidelt pakub printimise, skännimise ja kopeerimise tuge.
Tootja ise pakub 2a. täisgarantiid.
Kuna masina ostuhind on suurepärane, ülalpidamine samamoodi taskukohane ning töökindluse pärast muretsema ei pea, siis meie julgelt soovitame Pantumit kodukasutusse.
Lõpetuseks veel niipalju, et kuna HP printerid muutuvad üha kallimaks ning kulukaks ka ülalpidamise kohapealt, siis Pantum oleks siinkohal justkui õigel ajal õiges kohas.

Oleme välja valinud 6 ideaalset printerit nii koju kui kontorisse.