Skip to main content

Meie koostatud loetelu parimatest printeritest põhineb meie kogemustel, arvestades nii seadme hinda kui ka tulevast ülalpidamist. Loetelu ei eelista üht tootjat teisele ja on koostatud klientide tagasiside põhjal.

HP tooted jätame loetelust välja juba puhtalt sellepärast, et nende masinatega on sel aastal kõige rohkem probleeme olnud. Samuti on HP masinate ülalpidamine tootja poolt peale surutud viisil kõige kallim.

Mustvalged printerid

Rääkidest mustvalgetest laserprinteritest, siis kõige õnnelikumad on Brother toodangu kasutajad. Brother HL-L2310D, Brother HL-L2350DW, Brother HL-L2370DN on samal platvormil põhinevad masinad, mis erinevad ülenduvuse võimalusega. Need olid sel aastal Euroopas enim müüdud mustvalged laserprinterid. Eks kindlasti ka puhtalt sellepärast, et nende ülalpidamine ei vii kasutajaid pankrotti. Oleme isegi neid mudeleid oma klientidele soovitanud ja siiamaani on tagasiside olnud väga positiivne.

Printer-skänner koopiamasinate populaarseimad mudelid sel aastal kuuluvad samuti Brotheri toodangusse. Brother DCP-L2530DW, Brother DCP-L2550DN, Brother MFC- L2710DN on need mudelid, mis on enim inimeste poolt soetatud ning parima tagasiside hinnanguga.

Suurema mahuga ning eelkõige kontoritesse mõeldud masinate puhul tooks samuti välja Brotheri  L5500 ja L5700 seeria mudelid. Need on eelkõige soodsa ülalpidamise tõttu Euroopas kõige kiiremini oma populaarsust koguvad mudelid.

Brotheri printeritega tuleb harjuda nende mõningate eripäradega, näiteks paar ekstra nupuvajutust toonerkasseti vahetusel, kuid vastupidavuses ja ülalpidamise osas on nad suurepärased. See Jaapani tootja on ülihästi ära kasutanud HP poolse ahnuse ning väga paljud endised HP printerite kasutajad oma toodete kasutajaks saanud. Isiklikult võime julgelt soovitada nende toodangut.

Värvilised printerid

Rääkides värvilistest printeridest, siis kõige õnnelikumad on see aasta Epsoni toodete kasutajad. Epson Epson Ecotank täitetindisüsteemiga printerid on Euroopas hetkel kõige populaarsemad värvilised printerid Euroopas. Need printerid näitavad, et tindiprinteri ülalpidamine ei pea olema kallis, võimaldades edukalt printida isegi fotosid ka kodustes tingimustes kartmata, et see rahakotti augu tekitaks.

Isegi kasutame oma tegemistes Ecotank  seadet ning terve aasta on see printer meid vaid rõõmustanud. Epson Ecotank L3251 ning L3256 on koduseks kasutuseks enim ostetud mudelid sel aastal. Järgmised kohad lähecad ka Ecotank L3260 ning L3266 seeria masinatele.

See Jaapani tootja on oma täitetindisüsteemiga printerid ülimalt ahvatlevaks muutunud. Kui aastaid tagasi oli mõeldav vaid tindikassettidega printerid ning suhteliselt väikese mahuga tindikassetid, siis uued Epsoni printerid muudavad seda müüti ning raputavad tindiprinterite maailma.

Suurema mahuga värvilised laserprinterid tulevad jällegi Brotheri toodangust. L3550 ning L8410 mudelid on kõige enim müüdud värvilised masinad Euroopas.

Kui soovid tõesti väga head ning odava ülalpidamisega printerit, siis võta meiega julgelt ühendust! Kes veel oskaks parimat nõu anda kui oma ala spetsialistid, kes tegelevad igapäevaselt printeritega.

Ei tea mida valida?

Oleme kampaania raames välja noppinud 6 ideaalset printerit mille vahel valida. Ei tea mida valida? Ära muretse, võta meiega ühendusti, aitame hea meelega!