Skip to main content

On kätte jõudnud aeg, mil tunned vajadust uue printeri järele! Vana seade on siis kas pensionile saadetud või sinu enda elus on puhumas uued tuuled. Lihtne ju minna elektroonikapoodi või bürootarvete kauplusesse ning osta uus, ilusa välimusega seade. Lõpliku otsuse aitab teha sul lisaks kõigele muule ka ilusa jutuga müüja, kes tegelikult ju seda masinat kasutama ei hakka ning veel vähem hakkab edaspidi sellesse masinasse kulutarvikuid ostma.

Selleks aga oleme meie taaskord väärt nõuga sinu jaoks olemas, et aidata sul vältida vigu, mis edaspidi rahaliselt väga kalliks maksma võiks minna! Oluline on märkida, et meie soov on jagada professionaalset nõu enne uue seadme soetamist, mitte kedagi maha teha.

Enne uue seadme ostmist

Kui mõni uus seade on silma jäänud ning tundub, et võiks koju kaasa viia, siis oota veidi! Esimese asjana veendu selle seadme edaspidises ülalpidamises. See on kõige olulisem soetatava seadme juures, kuna sina oled ju see, kes edaspidi peab masina kulutarvikud soetama. Soovitame soojalt teha eelnevalt selgeks kulutarvikute suurused ning nende hinnad. Samuti ka soovitame veenduda, kas antud seadmes peab kasutama originaal kulutarvikuid või saad ka soodsamalt printida!

Praktiline Näide: HP M110we

Kaupluses hakkab silma selline pisike ja ilusa disainiga printer nagu HP M110we. Printer paistab ilus, mõõtudelt sobilik ning hind samuti alla 100 euro, kuid, kuna tegemist on “e” lõpuga HP printeriga, siis see tähendab automaatselt ka edaspidi vaid originaal toonerkassettide kasutamist selles printeris. 950 leheline originaal toonerkassett maksab 55 eurot ning enamgi.

Samas saaksime ju vabalt soovitada soodsama ülalpidamisega printereid, milles saaks kasutada edukalt ka soodsamaid toonerkassette. Mitte kellelgi pole õigus dikteerida, mida sa pead oma masinas kasutama. Meie meelest on see pahatahtlik käitumine tootjate poolt. Värviliste masinate puhul on ülalpidamine veel kallim. Kuna värviline printer kasutab nelja erinevat värvi toonerkassetti, siis korrutage see kulu automaatselt neljaga. Uuema seeria printerid nõuavad, et kõik toonerkassetid oleksid piisavalt täis ning printimisvalmis. Tühja toonerkasseti korral masin lõpetab tegevuse ega prindi isegi mustvalgena.

Meid võid usaldada

Leia meie printerikampaaniast uus välja nopitud printer. Vajad abi õige valiku tegemisel? Ära muretse, võta meiega ühendust, ja aitame sul leida ideaalse printeri!