Skip to main content

Oled värvilise tindiprinteri omanik ja masinas olevad tindikassetid on tühjaks saanud? Oled leidnud meie või kellegi teise lehelt oma masinale sobivad tindikassetid, kuid ei tea millise peaksid valima? Tuleme sulle appi väärt nõuga!

Näiteks: HP OfficeJet 3830 vajab uusi tindikassette.

Tahmamehe otsingumootor annab tulemuseks HP Nr. 302. Tegemist on täiesti õige ja sobiva tindikassetiga sellele masinale kuid valikuid on rohkem kui üks. Kõige lihtsam on vahet teha 302 ja 302XL koodidel. XL on lihtsalt mahult suurem ja nendega saab rohkem lehti printida. Originaal, Premiumklass ja komplekt – mida need endast kujutavad?

HP Nr. 302 Originaal tindikassett

22€

Originaal kulutarvik, 3.5ml, ainult must värv

HP Nr. 302XL Originaal tindikassett

41.5€

Originaal kulutarvik, 8.5ml, ainult must värv

HP Nr. 302XL Premiumklassi tindikassett

21€

Analoog kulutarvik, 20ml, ainult must värv

HP Nr. 302 Originaal komplekt

42.5€

Originaal kulutarvikud, 3.5ml + 4ml, must ja värviline

HP Nr. 302XL Premium komplekt

42€

Analoog kulutarvikud + koopiapaber, 20ml + 18ml, must ja värviline

Tahmamees komplekt tähendab seda, et pakis on kõik mida vaja – nii must kui ka värvilised tindikassetid. Samuti on komplektis pakk A4 koopiapaberit. Seega, soovitame soojalt kaaluda enne ostmist, et kas tootja omatoodang on parema väärtusega kui kvaliteetsed alternatiivid?

Mis on Originaali, premiumklassi ja analoog tindikasseti vahe?

Meie valikus on igale printerile ka muidugi originaalsed kulutarvikud. Need on tootja enda toodang, garanteeritud töökindlusega ja kvaliteediga. Hinnalt alati ka kõige kallimad. Paraku meie kogemus ütleb, et senikaua kui fotosid ei prindi, pole tegelikult kvaliteedi erinevust oluliselt märgata. Eriti kui arvestada tõsiasja, et originaal kulutarvikud on kordades kallimad ning mahult väiksemad.

Premiumklassi tindikassetid pakuvad head kompromissi hinna ja kvaliteedi vahel. Premiumklass on meie enda välja valitud toodang. Need on kulutarvikud väga usaldusväärselt Saksa tootjalt. See tootja teeb igapäevaselt meeletult tööd, et saavutada ja hoida originaalidega võrdväärne kvaliteet. Isiklikult oleme nende toodanguga väga väga rahul. Kõik nende tindikassetid on originaalidega võrreldes mahult kordades suuremad ning nendega saab väga suure rahalise kokkuhoiu.

Analoog tindikassetid on kõige odavam alternatiiv. Tegemist on Hiina tootja toodanguga. Nendega toodanguga on paratamatult rohkem probleeme kui Premiumklassi kulutarvikutega. Siiski teevad nad oma töö kenasti ära vastavalt hinnale. Koduseks kasutuseks ning väiksema koormuse tarbeks on need mõistlik valik.

Tekkis küsimusi?

Oleme alati valmis ka telefonitsi või muu suhtluskanali kaudu nõustama ning väärt infot jagama enda kogemuste põhjal!