Skip to main content

Korduma kippuvad küsimused

Kulutarvikud

Mis on originaali, analoogi ja premiumklassi vahe?

Originaal on printeri enda toodang, mis on küll kallim, kuid garanteeritud kvaliteedi ja töökindlusega. Analoog on kolmanda tootja poolt tehtud kulutarvik, mis on odavam, kuid ei garanteeri kvaliteeti. Premiumklass on meie enda toodang, mis on originaalse kulutarvikuga samaväärse prindikvaliteedi ja töökindlusega, kuid märkimisväärselt odavama hinnaga. Kirjutame veel originaali ja analoogi erinevustest siin: “Mis vahe on originaai ja analoogi vahe printeritel?”.

Kuidas ma tean mis kulutarvik sobib minu printerile?

Ise saab avalehelt otsida või menüüst valida kulutarvikuid printerimudeli järgi. Iga kulumaterjali kirjelduses oleme välja toonud kõik printerimudelid, millega kulumaterjal ühildub. Kui päris täpselt ei tea printeri mudelit, või tahad igaks juhuks sobivuse üle kontrollida, siis võta julgelt ühendust. Oskame kiirelt vastata!

Mida teha tühjaks saanud kulutarvikuga?

Tühjaks saanud tahmakassett/tindikassett on segaolme ning selle võib kenasti panna vastavasse konteinerisse. Tahmamees ei soovita täitmist.

Tellimine ja tarne

Kuhu parkida saab?

Asume Tartus, Riia tänaval, alati võib kauba peale võtmiseks peatude kohe ukse ees.

Parkimisinfo asub siin.

Millal ja kuidas ma oma tellimuse kätte saan?

Enamiku tellimusi saadame teele samal tööpäeval, tellimuse täitmisest või väljasaatmisest anname alati teada e-posti teel, saadame ka paki jälgimisnumbri. Tarnimiseks toetame DPD kullerit ja kõiki pakiautomaate, mida saab checkoutist valida. Populaarsemad kulutarvikud ja kampaaniaprinterid on kohe ka kohapeal olemas (Tartu, Riia 20).  Kui tuled kontorisse kohale, siis parkimist saad vaadata siit.

Mis juhtub kui ma vale toote tellin?

Tahmamees proovib oma klientidele vastu tulla niipalju kui võimalik. Oleme alati sõbralikult abiks isegi siis kui on juhtunud eksitus ning tellitud vale toode. Kui karp on avamata, siis saame toote tagasi võtta ilma probleemideta. Kui tegemist on originaalse kulutarvikuga, mis on karbist välja võetud, siis kahjuks ei saa toodet kompenseerida. Premiumklassi ning Analoog toodangu puhul saame rohkem klientidele vastu tulla ning avatud karbiga tooted isegi ümber vahetada, kuid seda vaid juhul kui tindikassetil on turvakleebised eemaldamata ning toonerkassettidel lint eemaldamata.

Millal ja kuidas ma oma tellimuse kätte saan?

Enamiku tellimusi saadame teele samal tööpäeval, tellimuse täitmisest või väljasaatmisest anname alati teada e-posti teel, saadame ka paki jälgimisnumbri.. Tarnimiseks toetame DPD kullerit ja kõiki pakiautomaate, mida saab checkoutist valida. Populaarsemad kulutarvikud ja kampaaniaprinterid on kohe ka kohapeal olemas (Tartu, Riia 20).  Kui tuled kontorisse kohale, siis parkimist saad vaadata siit.

Printerid

Mida tähendavad tähed ja lühendid printerite nimes?

Erinevad lühendid ja tähed mudeli lõpus tähistavad lisafunktsioone, nagu näiteks:

MFP, mis tähendab multifunktsionaalset printerit, ehk printeril on skännimise ja kopeerimise võimekus.

D tähendab automaatset kahepoolset printerit

W tähendab juhtmevaba (WiFi) printimise võimekust.

Seletame kõik lühendid ja tähised siin lahti: “Millest oleneb uue printeri hind?“.

Mis on laser- ja tindiprinteri vahe?

Laserprinterid kasutavad toonerit. Tindiprinterid kasutavad vedelat tinti (seda saab täita täitetindisüsteemiga printeritel pudeliga või tindikassetidega printeritel kassetiga). Laserprinterid on üldiselt kallimad ning nad prindivad kiiremini. Tindiprinterid on üldiselt odavamad kuid suuremate printimismahtude puhul võivad nende jooksvad kulud suuremad olla (oleneb muidugi printerist). Tänapäeval on tehnoloogia nii palju arenenud ning tindiprinterid suudavad odavama ülalpidamisega konkureerida laserprinteritega. Lisaks, tindiprinteritel on kuivamine väga harv juhus. Loe veel: “Kuidas valida tindiprinter?” ja “Kas printeri tint kuivab?

Mille järgi valida uus printer?

Väga lihtsalt, kõigepealt teha selgeks kui suur on printimismaht, sellest sõltub printimistehnoloogia ja kulutarviku suurus. Siis värvilise või mustvalge printimise vajadus. Ja pärast seda lisafunktsioonid nagu näiteks juhtmevaba printimine, skännimise võimalus, duplex jne. Oleme valimise lihtsaks teinud ja paigutanud 6 välja nopitud printerit printerikampaaniasse, kust saab valida vastavalt hinnaklassile.

Kui valik on ikka liiga kirju, siis võib esitada printeri päring läbi vormi, või kohe küsimustega ühendust võtta.