Skip to main content

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma oma tellimuse kätte saan?

Oma tellimuse lunastamiseks on mitmeid mooduseid. Saame tellitud kauba tarnida DPD kulleriga, saata DPD pakiautomaati, Omniva pakiautomaati ning samuti Itella SmartPost pakiautomaati. Samuti saab tellimusele järele tulla meie esindusse aadressile Riia 20, Tartu (asume kohe Tartu kiirabi kõrval). Suurema tellimuse puhul (näiteks printer) soovitame valida kuller või tulla kaubale ise järele.

Kas osta uus tooner või lasta vana täita ning mida teha tühjaks saanud kassetiga?

Meie soe soovitus on osta igal juhul uus tahmakassett. Sellisel juhul võite olla kindel, et saate kvaliteetsema toote kui seda on täitmine. Samuti võite olla kinde, et ostetud tootel on garantii ning Tahmamees vastutab iga müüdud toote eest. Kuna oleme võtnud enda tootevalikusse vaid kvaliteetsed ning usaldusväärse tootja toodangud, siis lõpptarbija jaoks on Analoog / Premiumklassi toodang kordades kvaliteetsem ning soodsam lahendus kui seda on täitmine. Täitmisega võidab kokkuvõttes vaid täitja ise. Lõpptarbija saab ebausaldusväärse toote. Tühjaks saanud tahmakassett/tindikassett on segaolme ning selle võib kenasti panna vastavasse konteinerisse.

Kas printeri garantiiperioodil oleks soovitatav kasutada analoog või premiumklassi toodangut?

Meie soe soovitus on sel perioodil kasutada masinas vaid tootja enda toodangut. Sellisel juhul garantii ei katke ning probleemide esinemisel on kogu protsess valutu.

Miks ma peaks soetama omale printeri või kulutarviku Tahmamehest kuid mitte mõnest muust veebipoest/kauplusest?

Sellelele küsimusele on hästi lihtne vastus. Tahmamees on viimased 11a. tegelenud igapäevaselt just printerite ning kulutarvikutega. Oleme selle ajaga saanud väga väga palju uusi kogemusi. Teame täpselt, kuidas ühe või teise tootja masin käitub. Millised on erinevate tootjate toodangu ülalpidamiskulud. Teame täpselt kuidas üks või teine meie müüdav toodang käitub. Oskame masinaid remontid ning hooldada. Omame kogemusi,mida paljud ei oma.

Mis on Tahmamees Premiumklass?

Tahmamees Premiumklass on meie enda bränd. Võrreldes soodsamate analoogidega on Premiumklassi tooted valmistatud kõrgema kvaliteedistandardiga. See tähendab, et Premiumklass on töökindlam, töötab kauem ning prindib paremini. Pealekauba on Premiumklassi toodetel tõhusam klienditeenindus, probleemide korral ongi juba asendustoode teel – printimine ei saa ju pooleli jääda! Premiumklassi toodangut toodab meile väga usaldusväärne koostööpartner, kelle toodanguga oleme väga väga rahul olnud siiamaani.

Miks tahmakassettide kiibid vahetevahel ei tööta ning masin ei tunnista kassetti?

Suuresti on tahmakassettide kiibid toodetud prinditavate lehtede loenduseks. Kiip on toodetud kindlale kogusele lehtede arvule. Näiteks kassett on tootja poolt toodetud 2000 lehe printimiseks. Iga prinditava lehega väheneb kogus ka kiibi arvates. Ilma kiibita vanemad tahmakassetid kestsid masinas senikaua kui printimiskvaliteet läks heledamaks ning vähehaaval sai lihtsalt tahmapulber kassetist otsa.

Vigase või vale regiooni kiibi puhul võib masin öelda “toner is not compatible” või “printer cartridge is not detected”.